Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Unitek pacientai

Paaugliai
Tėvai
Suaugusieji
You + 3M Unitek
Naujienos
Klientų aptarnavimas
Šypsokitės kartu su 3M Unitek!

Šypsokitės kartu su 3M Unitek!

3M Unitek jau daugiau nei 60 metų tiesia kelią ortodontiniams gydymams, produktams ir inovacijoms. Šiandien 3M Unitek visame pasaulyje teikia daugiau nei 14,000 produktų ir ortodontinių sprendimų.

Klientų Aptarnavimas


Apie 3M Unitek

Jūsų šypsena - saugiose rankose

3M Unitek yra ištikima ortodontijai ir gamina inovatyvius šios srities produktus nuo pat veiklos pradžios 1948 metais. Jos sukurti ir pirmieji nerūdijančio plieno breketai, iš anksto padengti breketai, spalvą keičiantys klijai bei beligatūriai breketai.

3M Unitek šiuo metu visame pasaulyje teikia daugiau nei 14,000 produktų ir naujų ortodontinių sprendimų. Jos pirmavimas šioje srityje paremtas tvirtu įsipareigojimu teikti geresnį nei vidutinišką klientų aptarnavimą, bei siūlyti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. Optimali kokybė ir aptarnavimas, kuriuo naudojasi ne tik daugybė stomatologų ir ortodontų visame pasaulyje, bet ir konkrečiai Jūs: su spindinčia, balta šypsena.

Find an orthodontist

Atsiliepimas

Kabių sėkmės istorija

Socialinė Žiniasklaida