Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map
 3M Products and Services Picture

Produktai ir paslaugos

Įkvėpimo semiamės įsiklausydami į klientų nuomonę ir kuriame inovatyvius produktus bei sprendimus, skirtus priimti iškylančus iššūkius.

Reklamai, interjerui ir eismo saugumui

Reklamai, interjerui ir eismo saugumui
Scotchprint plačiaformatė grafika

Komercinė grafika
Specialios paskirties lipnios plėvelės skaitmeninei plačiaformatei spaudai ir ploteriavimui, interjero bei transporto priemonių dekoravimui ir automobilių spalvos keitimui, šviesdėžių gamybai.

Langų plėvelės
Inovatyvūs sprendimai apsaugai nuo saulės poveikio, stiklo dūžio ir įsilaužimų.

Eismo saugumo gaminiai
Aukščiausios kokybės standartus atitinkančios šviesą atspindinčios medžiagos kelio ženklų gamybai, kelio ženklinimui ir kontūriniam sunkiasvorių transporto priemonių žymėjimui.

Elektros ir telekomunikacijų pramonei

Elektros ir telekomunikacijų pramonei

Electrical product group image3M technologijos elektros, elektronikos ir telekomunikacijų srityse leidžia pateikti sprendimus klientams visame pasaulyje. 3M inovacijų dėka yra kuriami patikimi elektros šaltiniai, aukštos kokybės elektroniniai prietaisai ir greitaeigiai telekomunikacijų tinklai.

Sveikatos priežiūrai

Sveikatos priežiūrai

Littmann(R) stetoskopaiInovatyvūs gaminiai ir sprendimai medicinai bei odontologijai.

Gamybai ir pramonei

Gamybai ir pramonei

Priežiuros ir remonto produktu grupeInovatyviais produktais ir paslaugomis padedame gamintojams pasiekti geresniu rezultatu versle. Del didesnio produktu efektyvumo ir paslaugu kokybes, galime patenkinti tiek vietiniu, tiek tarptautiniu imoniu poreikius.

Gaminiai patalpu priežiurai ir valymui
Aukšciausios kokybes grindu padai, šluostes, kempines ir abrazyvai, kilimu sistemos, sliduma mažinancios juostos ir kt.

Biurui

Biurui

Biuro produktų grupėPlatus pasirinkimas biurui skirtų produktų: lipnūs lapeliai, žymekliai, lipnios juostos, klijai, aksesuarai darbo vietai ir kiti populiarūs gaminiai.

Saugiam darbui

Saugiam darbui

Saugumo produktų grupė Darbo saugos priemonės
Asmeninės apsaugos priemonės, suteikiančios daugiau komforto bei padidinančios darbo našumą: kvėpavimo takų apsaugos priemonės nuo respiratorių iki oro tiekimo ir valymo sistemų, klausos, akių, galvos ir veido apsaugos priemonės, apsauginės ausinės su ryšio įranga, apsauginiai kombinezonai bei suvirinimo skydeliai.

Saugos sistemos
Bibliotekos, dokumentų ir duomenų apsaugos sistemos bei specialiosios paskirties dokumentų blankų gamyba.

Transporto pramonei

Transporto pramonei

Automobiliu produktu grupeAukšciausios kokybes abrazyvai, juostos, pleveles, klijai ir specialios medžiagos, skirtos automobiliu, orlaiviu, laivu ir kitu transporto priemoniu gamybai, remontui ir priežiurai.

Peržiūrėkite produktus ir paslaugas:

Susiję internetinio puslapio adresai