Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Asmeninės apsaugos priemonės

Endeca“ gaminių katalogas
Asmeninės apsaugos priemonės
Asmeninės aspaugos priemonės
Pagalba
Rekomenduojami produktai
Šaltiniai

Remontas ir kalibravimas

Remontas ir kalibravimas

Bendrovė 3M turi JK įsteigtą, Europos regiono klientus aptarnaujantį remonto centrą, turintį visą reikalingą įrangą aptikimo gaminiams remontuoti. Komanda turi ilgametę plataus bendrovės 3M gaminių asortimento ir trečiųjų šalių mokslinių, laboratorinių, medicininių ir pramoninių prietaisų remonto patirtį.

Centras pagal standartą ISO 17025:2005 atestuotas teikti temperatūros, oro srauto ir slėgio matavimo prietaisų kalibravimo paslaugas.

Su garso, triukšmo ir šiluminio streso prietaisais laboratorija dirba pagal bendrovės 3M atestuotas procedūras, kurias sukūrė Okonomovoko laboratorija.

Remonto centre naudojama kalibravimo įranga, kuri reguliariai kalibruojama pagal nacionalinius standartus – visos kalibravimo operacijos yra atsekamos.

Netolimoje ateityje dėl 3M aptikimo gaminių remonto bus galima susitarti tiesiogiai šiame tinklalapyje (stebėkite šią vietą), tačiau kol kas su mumis susisiekite telefonu, faksu arba el. paštu:

Telefonas: +44 (0) 1928 532 590
Faksas: + 44 (0) 1928 597 769
kreipkitės į mus

Stebėkite mus

Kur įsigyti

Sužinokite, 3M asmeninės apsaugos priemonių (AAP)
 

Reikalinga pagalba?

Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos, Kreipkitės į mus.