Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Asmeninės apsaugos priemonės

Endeca“ gaminių katalogas
Asmeninės apsaugos priemonės
Asmeninės aspaugos priemonės
Pagalba
Rekomenduojami produktai
Šaltiniai

3M Kompleksiniai apsaugos sprendimai

Bendrovė 3M tuo pasirūpins

2011 m. liepos 14 d.

Įvairias technologijas plėtojanti 3M pristatė naujuosius apsauginius kombinezonus, priskirtus asmeninių apsaugos priemonių (AAP) grupei „Kompleksiniai apsaugos sprendimai“. 3M pristato naują ir išplėstą apsauginių kombinezonų asortimentą, sukurtą saugoti nuo įvairių, darbo vietose gresiančių pavojų.

3M™ apsauginiai kombinezonai pasižymi įvairiomis ypatybėmis, pvz., orui laidžiomis medžiagomis, dilimui atsparesniu audiniu. Daugumoje modelių yra trijų plokštumų gobtuvas, sukurtas taip, kad būtų lengviau suderinamas su kitomis AAP, taip pat dvikrypčiai užtrauktai, leidžiantys patogiau užsivilkti / nusiimti kombinezoną. Apsauginiai atvartai teikia papildomą apsaugą, o vientisas pečių ir rankovių viršus užtikrina patogumą ir palieka mažiau vietų teršalams patekti.

Taip pat galima paminėti apsaugą nuo tam tikrų biologiškai pavojingų ir branduolinių dalelių, antistatines savybes ir atsparumą alkoholiui suteikiančią specialią audinio dangą. Kad būtų patogiau ir lengviau judėti, rankų ir kojų srityse yra papildomos medžiagos, kai kurie modeliai turi rauktus rankogalius ir elastingesnę juosmens bei kulkšnių sritį.

Jennifer Raymond, 3M apsauginių kombinezonų techninė inžinierė, paaiškino: „Skirtingose pramonės šakose odai gresiantys pavojai gali skirtis, todėl darbuotojams svarbu pasiūlyti skirtingo apsaugos lygio aprangą, kad jie jaustųsi patogiai ir būtų išpildyti teisiniai reikalavimai dėl AAP darbo aplinkoje. 3M apsauginiai kombinezonai yra įvairiapusiškai tvirti ir teikia apsaugą pagal įvairių EN standartų reikalavimus dėl cheminės apsaugos. Gaminami tiek bendrosios paskirties modeliai lengvoms užduotims atlikti, tiek modernesni modeliai, pasižymintys pavojingesnėms sąlygoms numatytomis specialiomis ypatybėmis. Tai reiškia, kad dabar 3M gali pasiūlyti platų sprendimų asortimentą daugeliui pramonės šakų, pvz., sandėliavimo ar dažymo paslaugų teikėjams, asbesto ar kenksmingų atliekų šalintojams.“

Apsauginių kombinezonų asortimentui taip pat priskiriamas aukštos kokybės priedų, pvz., antbačių, antrankovių ir gobtuvų, laboratorinių chalatų ir apatinių marškinių, asortimentas.

Atlikti griežti 3M™ apsauginių kombinezonų medžiagų ir siūlių bandymai, kiekvieno modelio duomenų lentelėse nurodytos efektyvumo klasės.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie 3M naują apsauginių kombinezonų asortimentą ir visus AAP gaminius, spustelėkite čia.

3M yra 3M Company prekės ženklas.

Grįžti į naujienas