Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Asmeninės apsaugos priemonės

Endeca“ gaminių katalogas
Asmeninės apsaugos priemonės
Asmeninės aspaugos priemonės
Pagalba
Rekomenduojami produktai
Šaltiniai

AAP statybų pramonei

IAP statybų pramonei

Statybvietėse atliekami įvairūs darbai gali kelti pavojų Jūsų darbuotojų sveikatai ir saugai. Siekdama paskatinti darbuotojus naudoti AAP, 3M siūlo patogių, stilingų ir paprastų naudoti produktų asortimentą. Susisiekite su mūsų specialistais, kurie padės išsirinkti konkrečiam darbui tinkančias asmenines apsaugos priemones.

Išsamesnę informaciją apie 3M produktus, susijusius su statinių projektavimu, statyba ir priežiūra, rasite skiltyje 3M statybinės medžiagos.

Kvėpavimo takų apsaugos priemonės

Rekomenduojamas produktas

Kvėpavimo takų apsaugos priemonės

Statybininkai gali susidurti su dideliais pavojais kvėpavimo takams. 3M neabejotinai galite pasirinkti kaip kvėpavimo takų apsaugos priemonių tiekėją, siūlantį vienkartinius respiratorius, puskaukes ir visą veidą dengiančias kaukes, kurias galima valyti, taip pat universalias oro filtravimo ir tiekimo sistemas, padedančias apsisaugoti ilgą laiko tarpą.

Apsaugokite savo pasaulį

Rekomenduojamas vaizdo įrašas

„Apsaugokite savo pasaulį“

3M specialistai yra visuomet pasirengę Jums padėti ir pasiūlyti sprendimus sudėtingiausioms saugumo problemoms spręsti statybvietėse. Mes atvešime 3M asmenines apsaugos priemones į Jūsų darbo vietą, kad jas galėtume išbandyti.

Stebėkite mus

Kur įsigyti

Sužinokite, 3M asmeninės apsaugos priemonių (AAP)
 

Reikalinga pagalba?

Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos, Kreipkitės į mus.