Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Asmeninės apsaugos priemonės

Endeca“ gaminių katalogas
Asmeninės apsaugos priemonės
Asmeninės aspaugos priemonės
Pagalba
Rekomenduojami produktai
Šaltiniai

Naudotojo instrukcijos

User Instructions

Prašome spausti ant pagrindinių žemiau pateiktų skyrių, jei norite sužinoti daugiau apie 3M™ Aura™ 9300+ serijos naudotojo instrukcijas. Jos skirtos tam, kad padėtų jums išnaudoti jūsų naujojo produkto galimybes kaip įmanoma geriau. Taip pat perskaitykite skiltis „Įspėjimas ir apribojimai“, „Užsidėjimo instrukcijos“ ir „Patvirtinimai“.

Jei pastebėjote, kad kažko trūksta, arba norėtumėte gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis ir savo klausimus pateikti tiesiogiai.

Pilnos naudotojo instrukcijos pateikiamos su produktu. Apačioje pateikti pagrindiniai skyriai.

WARNING AND LIMITATIONS ĮSPĖJIMAS IR APRIBOJIMAI

Visuomet įsitikinkite, kad pilnas produktas būtų:

 • Tinkamas naudojimui;
 • Teisingai uždėtas;
 • Dėvimas būnant sveikatai žalingoje aplinkoje;
 • Laiku keičiamas.
 • Norint apsaugoti dėvintįjį nuo tam tikrų ore esančių teršalų, būtinas tinkamas produkto parinkimas, apmokymai, naudojimas ir priežiūra. Jei nebus laikomasi visų šių kvėpavimo takų apsaugos produktų naudojimo instrukcijų ir (arba) jei pilnas produktas nebus tinkamai dėvimas būnant sveikatai žalingoje aplinkoje, tai gali neigiamai paveikti dėvinčiojo sveikatą, sukelti sunkią ar gyvybei pavojingą ligą ar nuolatinę negalią.
 • Dėl tinkamumo ir tinkamo naudojimo vadovaukitės vietiniais reglamentais ir atsižvelkite į visą pateiktą informaciją arba susisiekite su saugos specialistu ar 3M telefonu 0870 60 800 60 (JK) arba 1800 320500 (Airija).
 • Prieš naudojimą, dėvintysis privalo būti apmokytas naudoti pilną produktą pagal galiojančius sveikatos ir saugos standartus/patarimus
 • Šiuose produktuose nėra iš natūralaus kaučiuko latekso pagamintų sudedamųjų dalių.
 • Šie produktai neapsaugo nuo dujų/garų.
 • Nenaudoti atmosferoje, kur deguonis sudaro mažiau nei 19,5%. (3M sąlyga. Atskiros šalys gali taikyti kitokias deguonies nepakankamumo ribas. Jei abejojate, kreipkitės dėl patarimo).
 • Nenaudoti kvėpavimo takų apsaugos prieš atmosferos teršalus/koncentracijas, kurios yra nežinomos ar tiesiogiai pavojingos gyvybei ir sveikatai.
 • Nenaudoti ant barzdos ar kitų veido plaukų, kurie trukdytų veido ir produkto kontaktui, tokiu būdu neleisdami sukurti gero sandarumo.
 • Nedelsdami palikite užterštą zoną, jei:

   a) Tampa sunku kvėpuoti.
   b) Ima svaigti galva at pajaučiate kitokį nuovargį.

 • Išmeskite ir pakeiskite respiratorių, jei jis tampa pažeistas, kvėpavimo pasipriešinimas tampa per didelis arba pamainos pabaigoje.
 • Niekada šios priemonės nekeiskite, nemodifikuokite ir netaisykite.
 • Dėl specialaus naudojimo sprogioje aplinkoje, susisiekę su 3M.

UŽSIDĖJIMO INSTRUKCIJOS

Prieš užsidėdami šią priemonę, įsitikinkite, kad rankos yra švarios.

3M™ Aura™ 9300+ 1. Atvirkščia puse į viršų, paėmę už antsiuvo, atskirkite viršutinę ir apatinę dalis, suformuodami puodelio formą.
 
3M™ Aura™ 9300+ 2. Įsitikinkite, ar abi dalys pilnai išvyniotos.
 
3M™ Aura™ 9300+ 3. Suimkite respiratorių viena ranka, atvirąją pusę atsukdami į veidą. Kita ranka paimkite abu dirželius. Laikykite respiratorių po smakru, atsukę nosies dalį į viršų, ir užmaukite dirželius ant galvos.
 
3M™ Aura™ 9300+ 4. Viršutinį dirželį uždėkite ant pakaušio, o apatinį po ausimis. Dirželiai turi būti nesusisukę. Pataisykite viršutinę ir apatinę dalis, kad būtų patogu, užtikrindami, kad dalys ir antsiuvas nebūtų užsilenkę į vidų.
 
3M™ Aura™ 9300+ 5. Abiem rankomis sulyginkite nosies dalį pagal nosies formą, užtikrindami gerą prigludimą ir sandarumą. Nosies dalies suspaudimas tik viena ranka gali lemti mažesnį respiratoriaus efektyvumą.
 
3M™ Aura™ 9300+ 6. Prieš einant į darbo vietą, turi būti patikrintas respiratoriaus prigludimo prie veido sandarumas.

UŽSIDĖJIMO PATIKRINIMAS

1. Abiem rankomis atsargiai uždenkite respiratoriaus priekį, stengdamiesi išlaikyti respiratoriaus prigludimą
2a. respiratorius BE VOŽTUVO – giliai IŠKVĖPTI
2b. respiratorius SU VOŽTUVU – giliai ĮKVĖPTI
3. Jei aplink nosį prasiveržia oras, iš naujo pakoreguokite nosies dalį, kad nesandarumo nebeliktų. Kartokite aukščiau aprašytą užsidėjimo patikrinimą
4. Jei oras prasiskverbia pro respiratoriaus kraštus, pakoreguokite dirželius palei galvos šonus, kad nesandarumo nebeliktų. Kartokite aukščiau aprašytą užsidėjimo patikrinimą. Jei tinkamai užsidėti NEPAVYKO, į pavojingą zoną NEIKITE. Pasikonsultuokite su savo viršininku. Priemonių dėvėjimas turi būti tikrinamas pagal nacionalinius reikalavimus.

Daugiau informacijos apie dėvėjimo tikrinimo procedūras rasite mūsų Dėvėjimo tikrinimo vaizdo įraše arba Fit Test video or susisiekę su 3M.

LAIKYMAS IR GABENIMAS

Laikyti laikantis gamintojo nurodymų, žr. ant pakuotės.

User Instructions Galiojimo laiko pabaiga
User Instructions Temperatūrų skirtumai
User Instructions Maksimalus santykinis drėgnumas

PASTABA

Vidutinės sąlygos ribotais laikotarpiais gali viršyti 25°C/80% santykinio drėgnumo. Jos gali vidutiniškai siekti 38°C/85% santykinio drėgnumo, su sąlyga, kad tai truks neilgiau nei 3 mėnesius produkto galiojimo laiko. Prieš naudodami, visuomet patikrinkite, ar nesibaigė nurodyta produkto galiojimo trukmė (naudoti pagal datą). Sandėliuodami ar gabendami šį produktą naudokite suteiktą originaliąją pakuotę.

ŽYMĖJIMAS

Šie produktai atitinka pagrindinius saugumo reikalavimus, išdėstytus Europos Bendrijos direktyvos 89/686/EEB II-ame priede, ir kūrimo etape juos tikrino: „Combitech AB“, Box 168, SE-73223 Arboga, Švedija (Notifikuotosios įstaigos numeris 2279).

PATVIRTINIMAI

R = Tinkamas pakartotiniam naudojimui

NR = Netinkamas pakartotiniam naudojimui (naudoti tik vieną pamainą)

D = Atitinka taršos reikalavimus

Share this Page

 

 

eNewsletter