Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Vyno gamybos procese naudojamas filtravimas

Vyno valymas yra procesas, kurio metu yra pasirinktinai šalinamos bakterijos, mielės ir kitos nepageidaujamos priemaišos, kurios keičia į butelius supilstyto vyno skonį arba išvaizdą. Procesas vynui suteikia stabilumo, kuris vartotoją ir gamintojo prekinį ženklą apsaugo nuo nemalonių situacijų, kai prekybą pasiekia sugedęs vynas. Filtravimas yra geriausias šios problemos sprendimas. 3M gali jums padėti tarpusavyje apjungti per amžius sukauptas vyno gamybos tradicijas ir modernias technologijas. Šis derinys padės užtikrinti vienodai aukštą gaminamo vyno kokybę.

Vynas

3M gali pasiūlyti konkrečiam atvejui tinkamiausius filtravimo produktus ir kiekvienam vyno gamybos etapui tinkamus valymo sprendimus. 3M gali pasiūlyti būtent jums pritaikytą sprendimą. Nesvarbu, ar jūs esate smulkus vyno gamintojas, ar atstovaujate stambią vyno gamyklą.

  • Filtravimas vyno rūsyje
  • Filtravimas, perpylimo tarp talpų metu
  • Išpilstymas į butelius / pakavimas (galutinis filtravimas)
  • Butelių plovimas (chloro pašalinimas iš plovimui naudojamo vandens)
  • Plovimui naudojamo vandens filtravimas

3M filtravimo padalinys siūlo platų produktų asortimentą, iš kurio galima pasirinkti optimalų sprendimą, tinkantį naudoti bet kokioje pramoninio valymo platformoje (pvz., plokščių, vamzdelio arba lęšio formos filtrai).

Bendrosios paskirties grubiam filtravimui mes rekomenduojame naudoti 3M™ Betapure™ NT-P serijos vamzdelio formos giluminio filtravimo filtru, filtravimo presuose - 3M™ HN serijos filtrų plokštes, o 3M™ Zeta Plus™ HT ir 3M™ Zeta Plus™ MHT serijos lęšio formos filtrus naudokite uždarose nerūdijančio plieno filtrų korpuso sistemose.

Baigiamojo valymo etapui mes sukūrėme 3M™ Betafine™ XL serijos arba 3M™ Betafine™ XL serijos filtrus.

Baigiamojo valymo etapui, kurio metu reikia pašalinti mieles ir nešvarumų likučius bei supakavimui paruoštam vynui suteikti stabilumą, svarbu naudoti tvirtus filtrus, kurių vientisumą galima patikrinti. 3M filtravimo padalinys siūlo tokių produktų asortimentą: LifeASSURE™ BNA su didelio našumo PES filtravimo medžiaga ir LifeASSURE™ BA arba LifeASSURE™ BLA, kurio sudėtyje naudojama nailono 6.6 filtravimo medžiaga.

Korpusai, naudojami šiam tikslui: 3M™ CH tipo korpusai, 3M™ HC tipo korpusai, 3M™ HF tipo korpusai, 3M™ IP tipo korpusai, 3M™ IP 8" tipo korpusai ir 3M™ IW tipo korpusai.

Mūsų techniniai specialistai visada yra pasiruošę jums padėti. Jie supras jūsų poreikius ir galės pasiūlyti būtent jums pritaikytą sprendimą.

Paruošiamojo filtravimo etapas

Efektyvus paruošiamas filtravimas yra pirmasis tvirtos vyno pakuotės kūrimo proceso etapas. Labai svarbu pašalinti visus nešvarumus ir išryškinti vyno charakterį bei formą. Pradiniame etape efektyvu naudoti nebrangius 3M™ HN serijos filtrus ir tradicinę preso filtro sistemą. Šiame etape pašalinami dideli vyno gedimą skatinančių organizmų kiekiai (pvz., nereikalingi proteinai, mielės, bakterijos, amorfinės dalelės ir pan.).

yra įvairių pramonėje naudojamų dydžių ir filtravimo medžiagos tankių. Plokštės užtikrina efektyvią jautresnių 3M vamzdelių ir lęšio formos filtrų kasečių, naudojamų baigiamuosiuose valymo etapuose, apsaugą. Plokštės formos filtrai gaminami iš celiuliozės, neorganinių filtravimo medžiagų ir rišančiųjų dervų, todėl filtrai yra suderinami su daugeliu pasikartojančiam plovimui karštu vandeniu naudojamų cheminių medžiagų.

Jeigu jūsų procese yra naudojamos vamzdelio formos filtro kasetės, 3M filtravimo padalinys rekomenduoja 3M™ Betapure™ NT-P serijos produktus. Šie filtrai turi unikalią ir tvirtą propileno konstrukciją, užtikrinančią didelį našumą ir efektyvų nešvarumų sulaikymą. Tvirta konstrukcija yra atspari dažniausiai vyno pramonėje pasitaikančioms ekstremalioms pakartotinio poveikio karštu vandeniu ir valymo cheminėmis medžiagomis sąlygoms.

Valymo etapas

3M moderni klosčių technologija (APT)

Smulkesnių dalelių sulaikymui pradiniuose etapuose 3M filtravimo padalinys jums siūlo naudoti 3M™ Betafine™ XL serijos produktus. Tai filtrų kasetės, gaminamos naudojant modernią klosčių technologiją (APT), kuri pasižymi didesniu kasetės darbiniu plotu. Didesnis kasetės plotas dažniausiai užtikrina ilgesnį produkto tarnavimo laiką.

Taip pat 3M filtravimo padalinys pradiniuose valymo etapuose siūlo naudoti 3M™ Betafine™ PBG serijos vamzdelio formos kasetes, kurios gaminamos iš įvairaus tankio polipropileno filtravimo medžiagos. Tai leidžia gauti dviejų filtrų viename efektą.

Lęšio formos filtrai (pvz., 3M™ Zeta Plus™ HT ir 3M™ Zeta Plus™ MHT) yra tradicinių preso / plokštės / rėmo konstrukcijų derinio patobulinimas. Šiuose filtruose yra naudojama medžiaga, panaši į tradiciniuose plokštės formos filtruose naudojamą medžiagą. Tačiau šių filtrų integruotos kasetės konstrukcija smarkiai sutrumpina įstatymo ir keitimo laiką. Filtrai yra naudojami sandariuose nerūdijančio plieno korpusuose. Sandarus korpusas, priešingai negu įprasti preso tipo filtrai, sulaiko skysčio nutekėjimą ir apsaugo briaunas nuo užteršimo. Zeta Plus produktų asortimentą sudaro daug lęšio formos filtrų, tačiau HT serijos filtrai yra specialiai skirti vyno ir gėrimų filtravimui.

3M™ Zeta Plus™ HT filtrų kasetės yra dažniausiai naudojamos smarkiai užteršto vyno valymui. Skirtingo tankio filtravimo medžiagos sluoksnių storis taip pat yra skirtingas, todėl filtrai pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu ir suderinamumu su daugeliu regeneracijai naudojamų cheminių medžiagų. Be to, šie filtrai yra atsparūs garams ir dažnam praplovimui karštu vandeniu.

Filtrų 3M™ Zeta Plus™ MHT kasetėse naudojama moderniausia filtravimo technologija - vienoje filtro kasetėje montuojamos dvi skirtingo tankio filtravimo medžiagos.

3M™ Zeta Plus™ MHT produktas yra unikalus rinkoje. Jis akivaizdžiai sumažina investicijas ir tiesiogines bei netiesiogines išlaidas.

Šį sprendimą lyginant su tradicinėmis filtravimo technologijomis, sumažėja vyno nuostoliai ir regeneracijai sunaudojamo vandens kiekis.

Baigiamojo valymo etapas, prieš išpilstymą

Visi pradiniai valymo etapai yra skirti visapusiškai apsaugai ir prailgina ypač svarbių, baigiamojo valymo etape (vyno išpilstymas) naudojamų filtrų eksploatacijos laiką.

Tai yra paskutinio valymo etapo, membraniniai filtrai, kurių vientisumą galima patikrinti. Jie užtikrina aukštą į butelius pilstomo vyno kokybę.

Šiame etape 3M filtravimo padalinys siūlo 3M™ LifeASSURE™ membranines kasetes arba didesnio tankio 3M™ Zeta Plus™ lęšio formos filtrus.

3M™ LifeASSURE™ BLA, BA ir BNA serijos tradiciniuose klostuotuose, vamzdelio formos filtruose yra naudojamo darbinio paviršiaus ploto lygio atžymos. Filtruose naudojama PES arba nailono 6.6 filtravimo medžiaga. Ši medžiaga gali būti vieno arba keleto skirtingų tankių.

3M™ LifeASSURE™ BLA serijos filtrai užtikrina neprilygstamą 3M™ LifeASSURE™ BA ir 3M™ LifeASSURE™ BNA baigiamojo valymo membraninių filtrų apsaugą. Jie gali būti naudojami baigiamojo valymo etape (bakterijų šalinimas).

3M™ LifeASSURE™ BLA serijos filtravimo medžiaga gaminama iš nailono. Filtravimo medžiagai suteikiama moderni klostuota forma (APT technologija). Ši forma užtikrina puikias nešvarumų sulaikymo savybes, padidina darbinio paviršiaus plotą ir produkto tarnavimo laiką.

3M™ LifeASSURE™ BLA serijos filtrų medžiaga gaminama iš nailono, kuris puikiausiai tinka vyno valymui ir užtikrina didelį filtravimo našumą. Jeigu jūs ieškote filtro kasečių su nailono medžiaga, tada šios serijos filtrų kasetės yra idealus baigiamojo vyno stabilizavimo ir sterilaus filtravimo pasirinkimas.

3M™ LifeASSURE™ BNA serijos filtruose naudojama nesimetrinė PES membrana, kuri galutinio valymo etape pašalina visus nešvarumų likučius ir tuo pat metu išsaugoja visas organines vyno savybes. Tvirta ir patikima konstrukcija suteikia filtrams atsparumą pasikartojantiems apdirbimo karštu vandeniu ir garais ciklams (dezinfekcija). Moderni klosčių technologija (APT) užtikrina didelį filtro kasetės darbinį paviršių.

Patraukli spalva

Pastaruoju metu vartotojai vis daugiau dėmesio skiria vyno spalvai. Patraukli spalva yra pirmasis požymis, kurį pastebi pirkėjas. Paskutinės populiarių spalvų tendencijos yra tamsiai raudona, blyškiai rausva ir auksinė balta.

3M filtravimo padalinys sukūrė produktą 3M™ Zeta Carbon™ , kuris padės gamintojams išgauti šias vyno spalvas.

Panašios konstrukcijos ir paskirties, kaip ir Zeta Plus produktų serijos, filtruose yra naudojama skirtingų tipų aktyvuota anglis.

Aukšta 3M filtravimo padalinio gaminamos aktyvuotos anglies kokybė ir naudojama porų aktyvavimo technologija užtikrina filtravimo procesą, pasižymintį tik tam tikromis savybėmis. Naudojant didelius aktyvuotos anglies kiekius padidėja gamybos našumas ir leidžia užtikrinti darbo vietos atitikimą griežtiems saugumo ir sveikatos apsaugos reikalavimams (darbo vietoje nenaudojama miltelių formos aktyvuota anglis).

Chloro šalinimo etapas

Vieno vyno butelio gamybai yra sunaudojamas didelis vandens kiekis.

Vandens apdirbimo vyno rūsyje metu (vyno talpų plovimas, inokuliavimui naudojamo vandens paruošimas) yra labai svarbu optimizuoti inokuliacijai (mielės ir bakterijos) naudojamų mikroorganizmų sudėtį. Aukštos kokybės vanduo taip pat yra svarbus norint išvengti kamščio spalvos pasikeitimo efekto.

Pagrindinės medžiagos, dėl kurių vynas įgauna pelėsio skonį, žinomą kaip "kamščio pelėsio yda", yra chloroanizolai (2, 4, 6-TCA trichloroanizolai ir 2, 3, 4, 6-TeCA tetrachloroanizolai).

TCA grupės molekulės į vyną patenka iš kamščio, TBA grupės molekulės patenka iš poliruotos ir specialiai apdirbtos medienos bei tam tikrų tipų sintetinių medžiagų. TeCa grupės molekulės į vyną patenka jo kontakto su užterštais filtravimo indais ir medinėmis statinėmis.

Gamyboje naudojamo vandens sudėtyje esantys tam tikri chloro kiekiai neigiamai įtakoja vyno kokybę ir turi žalingą poveikį mielėms.

3M™ AP903 serijos filtrai yra puikus sprendimas, norint chloro kiekį sumažinti iki priimtino lygio. Tai yra unikali, paprastai naudojama vienkartinė sistema, kuri užtikrina efektyvų įvairių nuosėdų ir didelių chloro kiekių sulaikymą.

Praplovimui naudojamo vandens filtravimas

Miesto vandentiekiu tiekiamo ir iš šulinio siurbiamo vandens sudėtyje dažnai būna netirpių nešvarumų (pvz., smėlis, dumblas, rūdys). Iš vandens nepašalinus šių nešvarumų, jie gali būti vyno butelyje susidarančių nuosėdų priežastimi.

Todėl šių nešvarumų pašalinimas iš vyno butelių arba gamybinės įrangos plovimui naudojamo vandens yra labai svarbus etapas.

Dažniausiai yra naudojamas iš dviejų etapų susidedantis procesas.

Šios serijos filtrai puikiai tinka pirmajam vandens valymo proceso etapui. Tai yra pigūs, vamzdžio formos, giluminio filtravimo elementai, gaminami naudojant polipropileno pluošto štampavimo procesą. Po to gautas pluoštas yra surišamas tarpusavyje. Pluošte nėra rišančiosios dervos ir laikančiosios konstrukcijos funkciją atliekančių kietųjų medžiagų.

Galutiniame vyno butelių plovimui naudojamo vandens filtravimo etape būtina iš vandens pašalinti visus nešvarumus (netgi pačius mažiausius). Tai užtikrins naudojamo vandens kokybę.

3M™ Betapure™ NT-TE Šios serijos filtrai puikiai tinka smulkesniam baigiamojo vandens valymo etapo filtravimui.

3M™ Betapure™ NT-TE filtrų kasečių konstrukcija leidžia tolygiai paskirstyti skysčio ir jame esančių nešvarumų srautą tam tikrame filtravimo medžiagos gylyje, todėl šio tipo filtrai tarnauja labai ilgai, jie sukelia mažus slėgio nuostolius.

3M filtravimo padalinio siūlomi produktai leidžia jums patiems pasirinkti tinkamiausią filtravimo sprendimą.

3M Filtravimas visą savo dėmesį skiria klientų poreikių ir lūkesčių analizei. Pagrindinis įmonės tikslas yra surasti konkrečiam klientui tinkamiausią sprendimą, kuris dažnai būna unikalus.

Mes įvertinsime jūsų gaminamo vyno rūšį ir gamybos apimtis. Taip pat įsigilinsime į visus jūsų vyno gamybai keliamus reikalavimus.

Mūsų sistemos yra kuriamos atsižvelgiant į aplinkos apsaugos reikalavimus, taikomus stacionarioms ir mobilioms išpilstymo į butelius įrangos sistemoms.

3M filtravimo padalinys siūlo platų vamzdelio, plokštės ir modernios lęšio formos filtrų asortimentą, kurio pagalba mes galime sumodeliuoti valymo sprendimus, pritaikytus įvairioms reikmėms: nuo paprasčiausios (pvz., viena statinė) iki visiškai automatinės, didelio našumo gamybos sistemos (pvz., iki 200 hektolitrų / val.).

Visus mūsų siūlomus sprendimus modeliuoja aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčių inžinierių komanda, kuri gali suprojektuoti pusiau ir visiškai automatines filtravimo sistemas. Visiškai automatinės sistemos padidina sterilizacijos proceso kokybę, sumažina operatoriaus klaidų tikimybę (žmogiškasis faktorius) ir prisideda prie maisto saugumo užtikrinimo.

Norėdami aptarti šių produktų panaudojimo galimybes arba specialius reikalavimus, kreipkitės į vieną iš mūsų specialistų Susisiekite su mumis