Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas

Cheminių medžiagų gamyba

Viso pasaulio cheminių medžiagų gamintojai naudoja 3M filtravimo technologijas, skirtas efektyviam nešvarumų šalinimui ir naudojamos įrangos apsaugai. Mūsų valymui skirti produktai smarkiai sumažina gamybos išlaidas ir padeda užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. 3M gali pasiūlyti sprendimus, tinkančius visoms cheminio valymo reikmėms (nuo mineralų šalinimo iš vandens iki daugelio cheminių medžiagų šalinimo). Šie sprendimai padeda optimizuoti gamyboje naudojamus procesus.

3M filtravimo padalinys yra pagrindinis cheminių medžiagų ir naftos produktų gamybai skirtų medžiagų atskyrimo įrangos tiekėjas. Ši įranga gali būti naudojama žaliavos apdorojimui, įvairiuose gamybos procesuose arba galutinio produkto filtravimui.

Mūsų siūlomi sprendimai gali būti naudojami įvairių organinių ir neorganinių medžiagų valymui. Sistemose naudojami mūsų gamybos filtrai, pasižymintys puikiu suderinamumu su daugeliu cheminių medžiagų. Juos lengva naudoti. Filtrai užtikrina nuolatinį efektyvumą.

3M filtravimo padalinys pagrindinį dėmesį skiria įrenginiams, kurie padeda optimizuoti bendras filtravimo sąnaudas, maksimaliai padidina naudojamų filtrų tarnavimo amžių ir užtikrina vienodą efektyvumą. Tai mūsų klientams leidžia išlaikyti būtinas specifikacijas ir stabiliai aukštą produkcijos kokybę. 3M sprendimai taip pat sumažina gamybos prastovas, broką, atliekų kiekį ir energijos sąnaudas.

Kvalifikuoti mūsų prekybos ir projektavimo specialistai visada pasiruošę padėti savo klientams ir iš plataus giluminio filtravimo kasečių asortimento pateikti jiems tinkamiausią sprendimą. Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Viso pasaulio cheminių medžiagų gamintojai naudoja 3M filtravimo technologijas, skirtas efektyviam nešvarumų šalinimui ir naudojamos įrangos apsaugai. Mūsų valymui skirti produktai smarkiai sumažina gamybos išlaidas ir padeda užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. 3M gali pasiūlyti sprendimus, tinkančius visoms cheminio valymo reikmėms (nuo mineralų šalinimo iš vandens iki daugelio cheminių medžiagų šalinimo). Šie sprendimai padeda optimizuoti gamyboje naudojamus procesus. ), klostuoti filtrai ( Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas) arba maišelių kasetės bei filtrai ( Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Viso pasaulio cheminių medžiagų gamintojai naudoja 3M filtravimo technologijas, skirtas efektyviam nešvarumų šalinimui ir naudojamos įrangos apsaugai. Mūsų valymui skirti produktai smarkiai sumažina gamybos išlaidas ir padeda užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. 3M gali pasiūlyti sprendimus, tinkančius visoms cheminio valymo reikmėms (nuo mineralų šalinimo iš vandens iki daugelio cheminių medžiagų šalinimo). Šie sprendimai padeda optimizuoti gamyboje naudojamus procesus. Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas 3M filtravimo padalinys yra pagrindinis cheminių medžiagų ir naftos produktų gamybai skirtų medžiagų atskyrimo įrangos tiekėjas. Ši įranga gali būti naudojama žaliavos apdorojimui, įvairiuose gamybos procesuose arba galutinio produkto filtravimui.

Korpusai, naudojami šiam tikslui: Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas 3M valymo sprendimai, skirti cheminių medžiagų ir naftos produktų gamybai Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas 3M valymo sprendimai, skirti cheminių medžiagų ir naftos produktų gamybai

Bendrojo pobūdžio cheminių medžiagų gamyba

Pradedant nuo bendrosios paskirties buityje naudojamų cheminių medžiagų gamybos ir baigiant didelėmis vandens apdorojimo ir jūroje įrengtų aikštelių stotimis, 3M filtravimo padalinys yra vienas didžiausių medžiagų atskyrimo įrangos, nuolat užtikrinančios aukštą apdoroto skysčio kokybę ir padedančios klientui pasiekti reikiamas specifikacijas, tiekėjas.

Mūsų gaminami filtrai yra naudojami šiose srityse:

  • Žaliavų ir atliekų apdirbimas
  • Katalizatoriaus šalinimas
  • Energijos perdavimo įrangos apsauga
  • Kritinių siurblių ir vožtuvų apsauga
  • Vamzdžių galinių mazgų kokybės užtikrinimas
  • Produktų transportavimo ir pakrovimo linijos

3M filtravimo padalinys gali pasiūlyti platų skystų cheminių medžiagų asortimentą ir daug jų panaudojimo sprendimų. Kiekvienam klientui parinksime tinkamiausius produktus ir pasiūlysime efektyviausius valymo sprendimus iš giluminio filtravimo kasečių ( Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Viso pasaulio cheminių medžiagų gamintojai naudoja 3M filtravimo technologijas, skirtas efektyviam nešvarumų šalinimui ir naudojamos įrangos apsaugai. Mūsų valymui skirti produktai smarkiai sumažina gamybos išlaidas ir padeda užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. 3M gali pasiūlyti sprendimus, tinkančius visoms cheminio valymo reikmėms (nuo mineralų šalinimo iš vandens iki daugelio cheminių medžiagų šalinimo). Šie sprendimai padeda optimizuoti gamyboje naudojamus procesus. Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas 3M valymo sprendimai, skirti cheminių medžiagų ir naftos produktų gamybai

Dervos gamyba

Bazinė cheminė medžiaga, naudojama paruošiamajam viso spektro plastikų ir dangų gamybos procese yra derva. Norint nuolatos užtikrinti aukštą galutinio produkto kokybę, būtina švariai išvalyti šią žaliavą.

Daugelis įvairių galutinio produkto defektų atsiranda dėl žaliavoje likusių kietų dervos dalelių, metalo katalizatorių likučių arba pluošto dalelių.

3M filtravimo padalinys yra daugelio didžiausių pasaulyje dervos gamintojų tiekėjas, siūlantis filtravimo sprendimus. Šių sprendimų dėka gamintojai efektyviai šalina ir sulaiko bet kokias nereikalingas dervos sudedamąsias medžiagas ir nešvarumus. Tuo pat metu gamintojas išlaiko aukštą produkcijos kokybę. Dažniausiai dervos gamintojams mes tiekiame šiuos giluminio filtravimo produktus: Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas 3M valymo sprendimai, skirti cheminių medžiagų ir naftos produktų gamybai

Agresyvios ir lakios cheminės medžiagos

Agresyvių ir lakių cheminių medžiagų gamyboje (pvz., žemės ūkio paskirties cheminės medžiagos, rūgštys, šarmai arba tirpikliai) galima visiškai pasikliauti 3M filtravimo padalinio siūlomu produktų asortimentu, kurį sudaro ilgiau tarnaujantys filtrai ir uždaros sistemos. Šis derinys maksimaliai padidina produktų eksploatacijos laiką, sumažina prastovas ir operatoriaus kontakto su pavojingomis medžiagomis galimybę. Tai yra švaresnis ir saugesnis sprendimas sumažinantis susikaupiančių atliekų kiekį.

Daugelis mūsų klientų pripažino, kad pradėjus naudoti mūsų siūlomus sprendimus, padidėjo gamybos našumas, pagreitėjo ir palengvėjo filtrų keitimo procedūra, sumažėjo utilizuojamų atliekų kiekis ir energijos sąnaudos, pagerėjo operatoriaus darbo aplinka.

Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Viso pasaulio cheminių medžiagų gamintojai naudoja 3M filtravimo technologijas, skirtas efektyviam nešvarumų šalinimui ir naudojamos įrangos apsaugai. Mūsų valymui skirti produktai smarkiai sumažina gamybos išlaidas ir padeda užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. 3M gali pasiūlyti sprendimus, tinkančius visoms cheminio valymo reikmėms (nuo mineralų šalinimo iš vandens iki daugelio cheminių medžiagų šalinimo). Šie sprendimai padeda optimizuoti gamyboje naudojamus procesus. Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas), klostuoti filtrai ( Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas) arba maišelių kasetės bei filtrai ( Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas Viso pasaulio cheminių medžiagų gamintojai naudoja 3M filtravimo technologijas, skirtas efektyviam nešvarumų šalinimui ir naudojamos įrangos apsaugai. Mūsų valymui skirti produktai smarkiai sumažina gamybos išlaidas ir padeda užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. 3M gali pasiūlyti sprendimus, tinkančius visoms cheminio valymo reikmėms (nuo mineralų šalinimo iš vandens iki daugelio cheminių medžiagų šalinimo). Šie sprendimai padeda optimizuoti gamyboje naudojamus procesus. Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas). Norint maksimaliai sumažinti operatoriaus kontakto su pavojingomis medžiagomis galimybę, daugelis mūsų siūlomų sprendimų gali būti tiekiami uždarose sistemose ( Cheminių medžiagų ir naftos produktų filtravimas), leidžiančiose dar padidinti gamybos procesų efektyvumą.

Norėdami aptarti šių produktų panaudojimo galimybes arba specialius reikalavimus, kreipkitės į vieną iš mūsų specialistų Susisiekite su mumis