Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Poliravimas

Grubus poliravimas

Nedidelį 3M™ Perfect-it™ III Fast Cut Plus mišinio (50417) kiekį užtepkite ant naujos detalės paviršiaus. Naudojant naują poliravimo padą, ant jo taip pat užtepkite poliravimo mišinio.

Poliravimo padą prispauskite prie skydo paviršiaus ir įjunkite rotacinį poliravimo įrankį. Vienu metu apdirbkite nedidelį paviršiaus plotą. Perėjus prie naujo ploto, ant jo užtepkite poliravimo mišinio.

Atsisiųskite poliravimo proceso atmintinę

Smulkus poliravimas

Ant rotacinio poliravimo įrankio uždėkite 3M™ High Gloss padą (50488) ir ant jo užtepkite 3M™ Perfect-it™ III Extra Fine mišinio (80349). Padą prispauskite prie paviršiaus ir įjunkite įrankį. Padą stumdykite visu skydo paviršiumi kol išgausite blizgaus paviršiaus kokybę.

Atsisiųskite poliravimo proceso atmintinę

Baigiamasis poliravimas

Supurtykite buteliuką ir ant automobilio kėbulo paviršiaus užtepkite 3M™ Perfetc-it™ Ultrafina™ SE mišinio (50383). Vienu metu apdirbkite apie 0,5 m2 paviršiaus plotą.

Naudojant 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ blizgančio paviršiaus padą (50388) pradėkite šalinti įbrėžimus / hologramas. Darbo metu naudokite vidutinį slėgį. Pabaigoje dar sumažinkite slėgį ir atlikite baigiamąjį paviršiaus apdirbimą.

Pastaba Naudojamas produktas turi būti skystas. Apdirbimo pabaigoje skysčio likučius pašalinkite ypač minkšto audinio 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ (50486) pagalba.

Atsisiųskite poliravimo proceso atmintinę

Norėdami aptarti šių produktų panaudojimo galimybes arba specialius reikalavimus, kreipkitės į vieną iš mūsų specialistų Susisiekite su mumis