Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Klijavimas naudojant lipnias juostas

3M siūlo platų plonų ir storų dvipusio lipnumo juostų asortimentą, tinkantį įvairios paskirties klijavimo darbams:

  • Dvipusio lipnumo juostos dažnai naudojamos įvairiose prekybos vietose (pvz., reklaminiai ir prekybos stendai, prekybos baldai, įvairūs ženklai ir nuorodos, pan.). Lipnios juostos gali būti naudojamos kartu su 3M ATG dalytuvu. Ši sistema yra patogi naudoti, tiksli ir naši.
  • Storos, labai tvirtos ir stipriai prilimpančios dvipusio lipnumo putų juostos užtikrina neprilygstamą sukibimą su daugeliu paviršių.
  • 3M didelio efektyvumo VHB tipo juosta užtikrina tvirtą paviršių sukibimą, kompensuoja skirtingų medžiagų išsiplėtimą ir sugeria vibracijas. Tai puikus ir nebrangus sprendimas atliekant nesudėtingų elementų sujungimus.
Lipnios juostos

Klijavimo naudojant lipnias juostas privalumai:

  • Įvairūs techniniai produktai, kurių sujungimams keliami specialūs reikalavimai (pvz., atsparumas kaitrai, sukibimas su žemo paviršiaus įtempimo medžiagomis, atsparumas cheminių medžiagų poveikiui ir pan.).
  • Skirtingo storio dvipusio lipnumo juostos, skirtos kompensuoti tarp atskirų elementų esančius tarpus.
  • Specialios sudėties klijai, pasižymintys tvirtu sukibimu ir ilgu tarnavimo laiku.
  • Sumažina korozijos keliamą pavojų, kadangi nereikia naudoti įprastų mechaninių tvirtinimo elementų ir pagerina estetinį sujungimo vaizdą.

Lanksčių plokščių sujungimas

3M dvipusio lipnumo membranos tarpinės jungikliams su PET pagrindu gali turėti įvairaus storio klijų sluoksnį. Šios juostos atitinka įvairius pramonės standartus bei yra labai efektyvios.

3M didelio efektyvumo akriliniai klijai 200MP užtikrina jungiklio funkcionalumą sudėtingomis eksploatacijos sąlygomis ir milijonus jo aktyvavimo ciklų.

Žemo paviršiaus įtempimo plastikinių elementų tvirtinimas

Naujieji 3M klijai 360 buvo sukurti skirtingų žemo paviršiaus įtempimo medžiagų sujungimui (pvz., polietilenas, polipropilenas ir miltelinės dangos paviršiai).

Šie klijai pasižymi neprilygstamu įvairų žemo paviršiaus įtempimo medžiagų sukibimo efektyvumu.

Galima rinktis iš klijus nešančių juostų bei dvipusio lipnumo juostų, kurios idealiai tinka įvairioms pramonės šakoms (pvz., automobilių gamyba, elektronika, prekyba ir pan.).

Plastikinių prekybos stendų dalių tvirtinimas

Šios didelio efektyvumo, dvipusio lipnumo juostos pasižymi labai tvirtu sukibimu ir atsparumu apkrovoms. Jos yra naudojamos pramonėje (bendros paskirties tvirtinimo darbai).

Asortimente yra juostų su skirtingais pagrindais, tačiau visos jos naudoja tokią pat klijavimo sistemą, užtikrinančią gerą sukibimą su žemo ir aukšto paviršiaus įtempimo medžiagomis.

Silikonu dengtas popierinis pagrindas turi spalvinę kodavimo sistemą, padedančią greitai ir tiksliai identifikuoti produktą. Pagrindas lengvai nuklijuojamas, todėl juostos naudojimas yra paprastas ir patogus.

Fasadų standinimo elementų tvirtinimas

3M didelio efektyvumo VHB tipo juostos yra naudojamos įvairių fasado elementų tvirtinimui.

Klijai užtikrina greitą ir švarų tvirtinimą be atliekų.

Medienos rėmų tvirtinimas naudojant 3M ATG dalytuvą

3M ATG 700 dalytuvas puikiai suderina tokias savybes, kaip praktiškumas, tikslumas, greitis ir naudojimo paprastumas. Su juo lengvai atliksite įvairaus pobūdžio tvirtinimo darbus.

Šis dalytuvas gali būti naudojamas su įvairiomis lipniomis juostomis.

924 yra universali juosta, idealiai tinkanti popieriaus ir kartono tvirtinimui.

969 yra stipraus sukibimo juosta, tinkanti daugelio tipų plastiko ir gumos elementų tvirtinimui. Ji pasižymi dideliu atsparumu kaitrai. 928 juosta yra naudojama tais atvejais, kai pritvirtinto elemento padėtis yra keičiama.

Veidrodžių tvirtinimas

3M Scotch-Mount atvirų celių poliuretano putos yra laidžios orui ir vandeniui, todėl jos neleidžia už veidrodžių susikaupti drėgmei ir pelėsiams.

Šio tipo juosta yra naudojama drėgnose vietose. Ji pasižymi dideliu atsparumu kaitrai (iki 200°C).

Įvairių plokštelių tvirtinimas

3M 200MP klijai dažnai yra naudojami įvairių grafinių elementų ir jungiklių membranos tvirtinimui. Jie pasižymi nepriekaištinga kokybe, tirštumu ir tvirtumu.

3M 200MP klijai taip pat užtikrina šias efektyvumo charakteristikas: skaidrumas, labai didelis atsparumas kaitrai ir agresyviai aplinkai (pvz., tirpikliai, silpnos rūgštys ir šarmai, sūrus vanduo, valikliai, bakterijas naikinančios medžiagos, dezinfekcijos medžiagos, alyvos). 467MP ir 468MP pasižymi neprilygstamu atsparumu apkrovoms. Jų pagrindas suformuotas taip, kad suteiktų didesnį formos stabilumą.

Rėmų tvirtinimas

3M VHB tipo juostos gali pakeisti suvirinimą arba mechaninius tvrtinimo elementus. Šią juostą galima naudoti galinėje fasado plokštumoje montuojamų standinimo elementų tvirtinimui ir fasado skydų tvirtinimui prie rėmo.

Daugkartinis tvirtinimas

3M Dual Lock daugkartinio tvirtinimo sistemos turi gumos putų arba akrilo klijų pagrindą.

Šios sistemos pagalba galima laikinai pritvirtinti tam tikrus elementus, kai negalima gręžti ir naudoti tvirtinimo varžtais. Šio tipo tvirtinimas yra nematomas. Priklausomai nuo poreikio, 3M gali pasiūlyti įvairias tvirtinimo sistemos versijas, kurias galima atjungti ir vėl sujungti iki tūkstančio kartų.

To discuss any of these applications or your specific requirements please contact us