Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Identifikacija

Atskirų dalių identifikacija, serijos numerio, specifikacijų arba naudojimo instrukcijų spausdinimas, kintamos informacijos perkėlimas terminiu, lazeriniu arba skaitmeniniu UV rašalinio spausdinimo būdu. 3M siūlo platų žymėjimo medžiagų asortimentą, skirtą produktų identifikacijai, kai labai svarbu visą produkto eksploatacijos laiką užtikrinti aiškią spaudą ir tvirtą etiketės sukibimą su paviršiumi.

Identifikacija

Pažeidžiamos apsauginės etiketės

3M pažeidžiamos apsauginės etiketės - tai etiketės, kurias bandant nulupti jos subyra į smulkias dalis. Tokio tipo etiketės nulupti nepažeistos praktiškai neįmanoma.

Šie produktai pasižymi tvirtu sukibimu prie daugelio paviršių (pvz., įvairūs metalai, dažyti paviršiai ir žemo paviršaus įtempimo plastikai) ir puikiomis suirimo savybėmis.

Spausdinto kontūro identifikacija

Aukštai temperatūrai (iki 300°C) atsparios medžiagos, skirtos gamybos proceso kontūro identifikacijai.

Atsparumu aukštai temperatūrai pasižyminti 3M etikečių medžiaga 3922 rekomenduojama naudoti spausdintų etikečių, skirtų terminiam perkėlimui, gamyboje. Šios etiketės pasižymi tvirtumu ir atsparumu aukštai temperatūrai.

Kompiuterių identifikacija

3M poliesterio etikečių medžiagos 7871EC ir 7872EC naudojamos brūkšninio kodo etikečių gamybai. Jos gali būti naudojamos įvairiomis sudėtingomis aplinkos sąlygomis.

Šių produktų gamyboje naudojami 3M 350E klijai, pasižymintys puikiomis sukibimo su įvairių medžiagų (aukšto ir žemo paviršiaus įtempimo plastikai, metalai, dažyti metalai ir milteliniu būdu suformuotos dangos) paviršiais savybėmis.

Grąžinamų plastikinių konteinerių identifikacija

3M poliesterio etikečių medžiagos 92200 gamyboje naudojami 3M SE100 klijai, pasižymintys tvirtu sukibimu su kompozitinėmis medžiagomis (pvz., plastikiniai konteineriai, konstrukciniai elementai, lieti komponentai, stiklo pluoštu armuotas plastikas).

Apsauginė laminato plėvelė

Apsauginė laminato plėvelė yra užnešama ant etikečių. Ši plėvelė užtikrina etiketės tvirtumą ir atsparumą pažeidimams.

Taip apsaugotos etiketės yra atsparios lauko sąlygoms, trinčiai ir UV spindulių poveikiui. Kadangi ši apsauginė plėvelė yra skaidri, ji užtikrina puikų prekinio ženklo estetinį vaizdą.

To discuss any of these applications or your specific requirements please contact us