Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Grubus šlifavimas

Grubus šlifavimas

Mūsų grubaus šlifavimo sprendimai gali padėti jums medieną ir metalą apdirbti efektyviau bei našiau. Šiuos sprendimus galima pritaikyti nedidelių apnašų šalinimui nuo tikslių detalių, kai labai svarbus tikslumas arba atlikti grubų briaunų apdirbimą.

3M kampinis šlifuoklis

3M kampinis šlifuoklis idealiai tinka grubiam metalo plokščių valymui ir kraštinių apdirbimui, kai reikalingas didesnis lankstumas.

Scotch-Brite™ paviršiaus apdirbimo diskai, valymo ir atidengimo diskai bei vienalyčiai diskai idealiai tinka grubiam šlifavimui naudojant šį įrankį.

Geriausi 3M produktai:

 • Scotch-Brite™ paviršiaus apdirbimo diskai su fibro pagrindu
 • Scotch-Brite™ paviršiaus valymo ir atidengimo diskai su fibro pagrindu
 • Vienalyčiai Scotch-Brite™ diskai
 • Standūs Scotch-Brite™ paviršiaus valymo ir atidengimo diskai

3M pneumatinis diskinis šlifuoklis

Universali sistema, skirta grubaus valymo darbams. Ypač tinka kruopščiam darbui. 3M pneumatinis diskinis šlifuoklis yra skirtas darbui su 3M™ Roloc™ greitos fiksacijos diskais.

Geriausi 3M produktai:

 • 3M™ Roloc™ paviršiaus apdirbimo diskai

3M pneumatinis šlifuoklis

Pneumatinis 3M šlifuoklis yra geriausias pasirinkimas atliekant nedidelių ir sunkiai pasiekiamų paviršių apdirbimą, kai įrankis turi būti priglaudžiamas prie ruošinio paviršiaus. Šį įrankį geriausia naudoti kartu su vienalyčiais Scotch-Brite™ diskais ir Scotch-Brite™ Radial Bristle šepečiais.

Geriausi 3M produktai:

 • Vienalyčiai Scotch-Brite™ diskai
 • Scotch-Brite™ Radial Bristle šepečiai

3M dildės formos juostinis šlifuoklis

3M dildės formos juostinis šlifuoklis yra lengvas, rankoje laikomas įrankis su greito šlifavimo juostos keitimo mechanizmu. Su šiuo įrankiu galima apdirbti sunkiai pasiekiamus paviršius. Įrankis idealiai tinka briaunos suvirinimo siūlės apdirbmui.

Platus Scotch-Brite™ Durable Flex ir paviršiaus apdirbimo šlifavimo juostų asortimentas puikiai tinka dildės formos juostiniam šlifuokliui.

Geriausi 3M produktai:

 • Scotch-Brite™ Durable Flex šlifavimo juostos
 • Scotch-Brite™ paviršiaus apdirbimo šlifavimo juostos

Šlifavimo įranga (montuojama ant grindų arba darbastalio)

3M gali pasiūlyti platų grubaus šlifavimo ir baigiamojo apdirbimo diskų asortimentą, skirtą darbui su šlifavimo įranga, tvirtinama ant grindų arba darbastalio). Šis įrankio ir disko derinys idealiai tinka grubiam mažų detalių šlifavimui serijomis, kai reikalingas didesnis darbo tikslumas.

Platus Scotch-Brite™ Durable Flex ir paviršiaus apdirbimo šlifavimo juostų asortimentas puikiai tinka dildės formos juostiniam šlifuokliui.

Geriausi 3M produktai:

 • Scotch-Brite™ grubaus šlifavimo diskai
 • Scotch-Brite™ baigiamojo apdirbimo diskai
 • Scotch-Brite™ Radial Bristle šepečiai

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie produktus grubiam šlifavimui Susisiekite su mumis