Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M produktai ir sprendimai pramonei

Pramonei skirti klijai, šlifavimo medžiagos, juostelės, filtrai ir priedai

Automobilių kėbulo dirbtuvėms skirti sprendimai

Beveik kiekviename automobilių remonto darbų etape 3M produktai gali padėti sumažinti apdirbimo laiką arba pagerinti apdirbto produkto kokybę.

3M šlifavimo medžiagos - paviršiaus apdirbimo sprendimai visam pasauliui

Sužinokite daugiau, kaip nauji ir unikalūs 3M šlifavimo medžiagų produktai kartu su puikiai organizuotu pasauliniu prekybos tinklu bei technine pagalba padeda pasiekti geresnių rezultatų.

3M filtravimo sistemos filtrai, sukurti remiantis klientų lūkesčiais bei poreikiais

3M filtravimo sistemos yra pasaulinis filtravimo sprendimų tiekimo lyderis, galintis pasiūlyti filtravimo sprendimus, naudojamus mokslinių tyrimų, maisto ir gėrimų gamybos bei oro filtravimo srityse.

Pramoniniai klijai, lipnios juostos, hermetikai, tvirtinimo elementai ir etiketės

Sužinokite kaip 3M pramoninės juostos ir klijai gali padėti jums pagaminti lengvesnius bei tvirtesnius produktus ir tuo pat metu supaprastinti bei pagreitinti gamybos procesą.

3M pramoniniai klijai, šlifavimo medžiagos, lipnios juostos, filtrai ir priedai.

3M technologijų platformos yra naudojamos įvairių kategorijų produktuose. Šių platformų pagalba yra tobulinami klientų procesai, sumažėja išlaidos ir didėja galutinio produkto kokybė. Tai gali būti sumažėjęs galutinio produkto svoris arba paprastesnis jo gamybos procesas. Daug įvairių modernių sprendimų gali padėti kiekvienai įmonei. Juos galima pritaikyti buityje ir pagerinti gyvenimo kokybę. Tai yra mūsų įmonės vizija.