Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus.  Ši svetainė ir „3M“ pasirinkti paslaugų teikėjai kompiuteryje talpina slapukus su tekstiniais failais, kad jį atpažintų ir:

  • asmeniškai pritaikytų jūsų patirtį „3M“ žiniatinklio svetainėse;
  • rodytų pagal jūsų interesus pritaikytas reklamas;
  • rinktų anonimišką statistinę informaciją, kad galėtų pagerinti svetainės funkcijas ir veikimą.

Sužinokite sutikimo naudoti šiuos slapukus privalumus

Slapukų nuostatas galite keisti bet kuriuo metu, paspausdami Slapukų nuostatas.

Dėl naršyklės slapukų nuostatų kai kurie atsisakymai gali neveikti.  Jei naudodamiesi šia priemone norėtumėte nustatyti atsisakymo nuostatas, naršyklės nuostatose turite leisti naudoti trečiųjų šalių slapukus.

Paspausdami „Sutinku ir tęsti“, patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate dėl slapukų nuostatų, kaip nurodyta kairėje.

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Transportas

3M langų plėvelės traukiniams ir laivams

Transportas

Transporto saugumas

Transporto priemonėse, konkrečiai traukiniuose ir laivuose, turi būti pritaikyti specialūs inžineriniai sprendimai langų saugumo, apsaugos ir saulės energijos kontrolės atžvilgiu.

Kalbant apie traukinius, grafičiai ir vandalizmas yra dažna ir brangiai kainuojanti problema. 3M langų plėvelės veikia kaip apsauginis sluoksnis, kurį galima pašalinti ir pakeisti, jeigu langai buvo išteplioti nenuplaunamomis priemonėmis. Plėvelė taip pat apsaugo nuo įbrėžimų grafičių piešimo metu, todėl užteks pakeisti langų plėvelę, kad langas atrodytų kaip buvęs.

3M apsauginės langų plėvelės taip pat saugo nuo skriejančių daiktų, kuriuos nekultūringi žmonės išmeta iš judančių traukinių; plėvelės sulaiko stiklo šukes ir apsaugo žmones ir pačius langus nuo lekiančių daiktų, stiklo šukių.

Nelaimingo atsitikimo atveju ar traukinio avarijos metu, kurių metu dūžta stiklai, 3M langų plėvelės sulaiko langus, todėl keleiviai neiškrenta. Traukinių eismo vertintojų nuomone, tai yra saugiau nei leisti keleiviams iškristi.

Transportas

Apsauga nuo saulės

Vidaus temperatūra, svarbi traukiniuose, yra dar svarbesnė laivuose, kadangi jų personalas dažnai ilgai būna saulėje be pertraukos.

3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės užtikrina komfortą traukinių ir laivų personalui ir keleiviams, išlaikant pageidaujamą temperatūrą, atspindint ar sulaikant šilumą. Ši technologija padeda taupyti šilumą, todėl traukinių ar laivų šildymo bei oro kondicionavimo sistemos gali veikti ne taip intensyviai, kadangi vasaros metu plėvelės atspindi saulės šilumą, o žiemą šiluma sulaikoma viduje, todėl sumažinamos bendros eksploatacijos išlaidos.

3M langų plėvelės taip pat sumažina atspindėjimą, todėl kelionė traukiniu ar laivu bus kur kas malonesnė.

Baldai ir kiti daiktai gali išblukti, kadangi juos veikia saulės spinduliai. 3M langų plėvelės sumažina ultravioletinių spindulių poveikį, sąlygojantį blukimą, iki 99,9%.

Transportas

Kitos savybės

Kiti veiksniai, svarbūs pirkėjams, be aukščiau aptartųjų, yra atitikimas nustatytiems reikalavimams. Traukinių ir laivų inžinieriams, operatoriams ir savininkams bus aktualus 3M langų plėvelių atitikimas išvaizdos ir saugumo reglamentams, ypač jeigu transporto priemonės naudojamos valstybės vardu. Kreipkitės į 3M ekspertą dėl išsamesnės informacijos.

Transportas

Siūlomų produktų asortimentas

Ultra Safety serija

Standard Safety serija

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus