Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Gyvenamieji pastatai

3M langų plėvelės privatiems individualiems namams.

Gyvenamieji pastatai

Gyvenamųjų pastatų saugumas

Kalbant apie gyvenamuosius pastatus, saugumas ir energijos taupymas yra ypač svarbūs. Privačių individualių namų savininkai gali pagerinti šiuos veiksnius naudodami 3M apsaugines langų plėveles.

Bandymo įsilaužti atvejais sudaužytas stiklas išlieka rėme, o nusikaltėlis negali patekti į vidų net naudodamas didelę jėgą. Naktį galėsite miegoti ramiai žinodami, kad Jūs ir Jūsų turtas yra apsaugoti nuo greitų vagysčių.

3M langų plėvelės taip pat sumažina atspindėjimą ir apsaugo langus bei duris nuo netyčinio stiklo sudaužymo ar nuo sužeidimų užvirtus ar užlipus ant stiklo. Tai gali būti ypač svarbu, jei naudojami senesni vieno stiklo langai ar yra vaikų.

Gyvenamieji pastatai

Kitos gyvenamųjų pastatų savybės

Jeigu Jūsų name yra didelių langų, pro kuriuos patenka daug saulės, Jūsų baldai, užuolaidos, kilimai, paveikslai ir kiti daiktai gali išblukti dėl saulės poveikio.

3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės sumažina ultravioletinių spindulių patekimą iki 99,9%, kurie blukina spalvas ir pigmentą, ir taip apsaugo Jūsų turtą.

Jūsų namai - tai vieta, kurioje ilsitės, todėl per aukšta arba per žema temperatūra gali varginti. Naudodami 3M langų plėveles galite padidinti komforto lygį, kadangi 3M technologija reguliuoja saulės energijos ir šilumos kiekį.

Vasaros metu saulės energija atspindima, todėl viduje išlaikoma vėsa, o žiemos metu viduje sulaikoma šiluma, tai užtikrina jaukią atmosferą. Taip pat taupoma energija, kadangi šildymo ir oro kondicionavimo sistemos turi dirbti ne taip intensyviai ir tokiu būdu sumažinamos atitinkamos išlaidos.

Gyvenamieji pastatai

Kitos gyvenamųjų pastatų savybės

3M apsauginės arba apsaugos nuo saulės langų plėvelės gali būti naudingos vidaus interjero dizaineriams, norintiems išgauti tam tikrą efektą, keičiant matomą šviesos skvarbą ar naudojant užtamsinimą.

Namų savininkams yra svarbu padidinti pastatų energijos efektyvumą ir atitinkamai jų vertę.

Galiausiai architektai gali išnaudoti langų plėvelių suteikiamas galimybes ir realizuoti naujus apšvietimo ir langų dizaino projektus.

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus