Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Valstybiniai pastatai

3M langų plėvelės valstybinio sektoriaus pastatams ar valstybės nuosavybei.

Valstybiniai pastatai

Valstybinių pastatų saugumas

Valstybiniai, visuomeniniai ar valstybės valdomi pastatai, įskaitant ligonines, traukinių stotis, greitosios pagalbos punktus ir mokyklas, turi atitikti ypatingus saugumo ir apsaugos reikalavimus.

Tai, kad pastatas priklauso valstybei ir yra valdomas valstybės valdytojų, gali sąlygoti potencialų žmonių atsaką ar atsakomuosius veiksmus vietiniu ar tarptautiniu mastu pilietinių neramumų ar riaušių atveju. Ekstremaliausiais atvejais valstybiniai pastatai ir atitinkamai jų langai gali nukentėti nuo bombų sprogimo.

3M aukščiausios kokybės langų plėvelės gali sumažinti bombų sprogimo bangos žalą, sugerdamos ir paskirstydamos smūgio poveikį. Langai suskils ir sutrūkinės, tačiau plėvelė neleis pasklisti jų šukėms. Skriejančios stiklo šukės dažnai sužeidžia ir pražudo daugiau žmonių nei pats sprogimas, o 3M langų plėvelės gali padėti to išvengti.

Valstybiniuose pastatuose paprastai saugomi konfidencialūs dokumentai ir duomenys, o 3M langų plėvelės sumažina įsilaužimų ir vagysčių riziką. Plėvelės patikimai laiko stiklo dalis ir gerokai sugaišina bandančius įsilaužti asmenis.

Sveikatos apsauga ir saugumas turėtų būti vienas iš svarbiausių valstybinių pastatų valdytojų tikslų. 3M langų plėvelės padeda apsaugoti nuo sužeidimų netyčinio stiklo sudaužymo, užvirtimo ant stiklo ir kitais atvejais, taip žymiai sumažinant atsakomybę šiose situacijose.

Valstybiniai pastatai

Apsauga nuo saulės valstybiniuose pastatuose

Kaip ir bet kurį kitą pastatą, valstybinius pastatus taip pat veikia saulė. Spindėjimas gali labai erzinti, nepaisant to, ar tai būtų atspindžiai nuo ekrano, ar nuo langų.

3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės padeda žymiai sumažinti atspindėjimą ir pagerinti komforto lygį. 3M langų plėvelės taip pat didina komfortą dėl jų šilumos išsaugojimo ir atspindėjimo savybių. Vasaros metu plėvelės atspindi saulės energiją ir išsaugo vėsą pastatų viduje, o žiemą plėvelės sulaiko šilumą patalpose, sukurdamos patogią darbo atmosferą.

Šios savybės padeda taupyti energiją, kadangi šildymo ir oro kondicionavimo sistemos dirba ne taip intensyviai, todėl sumažinamos atitinkamos sąnaudos.

Valstybiniai pastatai

Kitos valstybinių pastatų savybės

Yra dar keli pagrindiniai veiksniai, svarbūs vertinant vyriausybinių, valstybinių ar visuomeninių pastatų svarbą.

Šalies funkcionavimui labai svarbus yra administravimo tęstinumas. 3M langų plėvelės gali padėti apsaugoti pastatus, sumažindamos neigiamą poveikį ir žalą užpuolimo atveju.

Be to, 3M langų plėvelės padeda valstybiniuose pastatuose taupyti energiją bei užtikrina personalo produktyvumą, sukurdamos optimalią darbo aplinką, kuri taip pat turi įtakos bendrai visuomenės nuomonei apie šiuos pastatus.

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus