Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Komerciniai pastatai

3M langų plėvelės verslo patalpoms

Komerciniai pastatai

Komercinių pastatų saugumas

Kalbant apie langus, verslo patalpoms keliami ypatingi saugumo ir apsaugos reikalavimai. Dažnai mažmeninės prekybos vietose prekės ir produktai yra eksponuojami vitrinose, todėl juos veikia ultravioletiniai spinduliai, taip pat gali padaryti nuostolių neatsargus žmonių elgesys.

Įsilaužimai ir staigios vagystės kelia nerimą daugeliui komercinių pastatų savininkų. Šią grėsmę galima sumažinti naudojant 3M apsaugines langų plėveles. Lango vientisumas išlieka netgi po bandymų įsilaužti ar jėgos panaudojimo.

Mažmeninės prekybos vietoms, kaip ir komerciniams biurams, ypač pastaruoju metu gresia riaušių ir pilietinių neramumų grėsmė. Komerciniai pastatai dažnai labiausiai nukenčia nuo piliečių pykčio neramumų metu ir patiria nepelnytos žalos, vagysčių ar įsilaužimų, todėl langų plėvelė yra tiesiog būtina apsaugos priemonė.

Sveikatos apsauga ir saugumas turėtų būti vienas iš svarbiausių komercinių organizacijų tikslų. 3M langų plėvelės gali padėti apsaugoti nuo sužeidimų netyčinio stiklo sudaužymo, užvirtimo ant stiklo ir kitais atvejais, taip žymiai sumažinant įmonių atsakomybę šiose situacijose.

Komerciniai pastatai

Apsauga nuo saulės komerciniuose pastatuose

Komercinėms organizacijoms taip pat kyla įvairių rūpesčių, susijusių su apsauga nuo saulės. Patogumas turėtų būti vienas iš prioritetų tiems, kurie yra atsakingi už komercinius pastatus. 3M langų plėvelės nuo saulės be triukšmo reguliuoja kambario temperatūrą, todėl mažmeninėse parduotuvėse ir biuruose užtikrinama komfortiška aplinka. Plėvelė taip pat gali apsaugoti klientų ir personalo akis nuo varginančio spindėjimo, nepaisant to, ar tai būtų atspindžiai nuo ekrano, ar nuo langų.

3M langų plėvelės nuo saulės pastebimai padeda taupyti energiją, atspindėdamos saulės šilumą į lauką vasaros metu ir sulaikydamos šilumą viduje žiemos metu. Todėl oro kondicionavimo ir šildymo sistemos gali dirbti silpnesniu režimu: tokiu būdu sumažinamos atitinkamos išlaidos.

Kaip buvo minėta anksčiau, eksponuojamos vitrinose prekės, produktai ir baldai nukenčia nuo ultravioletinių spindulių poveikio, kurie blukina spalvas ir pigmentą. 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės gali smarkiai sulėtinti natūralų saulės sąlygojamą blukimo procesą nuo parduotuvių vitrinose laikomų mėsos gaminių iki biuruose esančių kilimų bei drabužių, demonstruojamų mažmeninių parduotuvių vitrinose.

Komerciniai pastatai

Kitos komercinių pastatų savybės

Komercinių pastatų savininkams aktualūs ir kiti aspektai. Naudojant 3M langų plėveles galima užtikrinti verslo tęstinumą ir prekių ženklų apsaugą.

3M langų plėvelės padeda užtikrinti aukštą personalo darbingumo lygį, poveikio aplinkai sumažinimą ir užtikrinti investicijų atsipirkimą.

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus