Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Prestige serijos išorinės langų plėvelės buvo užklijuotos JAV ambasadoriaus Belgijoje rezidencijoje.

22/02/2012

Atgal Naujienos

Šiandien, 2011 m. Energijos efektyvumo pasauliniame forume, kuris įeina į Europos Sąjungos energijos savaitės programą, 3M paskelbė apie išorinės langų plėvelės instaliavimą Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadoriaus Belgijoje Howard Gutman oficialioje rezidencijoje. Energijos efektyvumo forumas - tai išskirtinis vyriausybių, verslininkų ir nevyriausybinių organizacijų atstovų susirinkimas, skirtas energijos veiksmingumo iniciatyvų tyrimui ir įgyvendinimui.

Projektas vykdomas bendradarbiaujant su forumo "Žaliųjų ambasadų lyga", kuri siekia pabrėžti energijos taupymo priemonių svarbą per labiausiai naudojamus įrenginius.

3M Prestige serijos išorinės langų plėvelės buvo užklijuotos JAV ambasadoriaus Belgijoje rezidencijoje.

Prestige serijos produktai sukurti unikalios nanotechnologijos pagrindu; juos sudaro šimtai plonyčių nemetalizuotų sluoksnių, užtikrinančių aukštą veiksmingumo lygį, saulės poveikio kontrolę ir atspindėjimo sumažinimą nedidinant refleksinių savybių.

Pažangus projektas "Žaliųjų ambasadų lyga" pabrėžė energijos taupymą pasauliniame forume.

 

Atgal Naujienos