Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Bendrovė Interbrand pripažino 3M vienu iš "Geriausių pasaulyje aplinkai nekenksmingų prekių ženklų".

22/02/2012

Atgal Naujienos

Interbrand vertinimas grindžiamas išsamiomis poveikio aplinkai ir klientų nuomonės įvairiose rinkose analizėmis. 3M buvo įvertinta už jos ilgametį atsidavimą aplinkai nekenksmingoms praktikoms ir už didelę klientams siūlomą išlaikančių ekologinę pusiausvyrą produktų pasiūlą. Be to, studija teigiamai įvertino bendrovės socialinę atsakomybę ir išlaikančias ekologinę pusiausvyrą programas, įskaitant apdovanojimą pelniusią energijos taupymo programą.

Norėdami sužinoti daugiau apie 3M įsipareigojimus tausoti aplinką, apsilankykite: www.3m.com/sustainability Norėdami pamatyti visą ekologiškų prekių ženklų sąrašą, apsilankykite: http://www.interbrand.com/en/best-global-brands/Best-Global-Green-Brands/2011-Report/BestGlobalGreenBrandsTable-2011.aspx

 

Atgal Naujienos