Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

DUK

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Kaip veikia 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelė?

3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės skirtos sumažinti per langą patenkančio saulės šilumos kiekį (padidinant saulės šilumos atspindėjimą į išorę) ir saulės šilumos absorbciją per stiklą.

Įprastos spalvotos ar dažytos plėvelės visų pirma veikia padidindamos absorbciją. Spalva sugeria saulės energiją stikle, taip sumažina šilumos patekimą į patalpą. Šios plėvelės yra ne tokios efektyvios kaip refleksinės plėvelės, skirtos šilumos sumažinimui.

Refleksinės plėvelės yra plėvelės, tiksliai padengtos metalais. Šios metalizuotos plėvelės skirtos padidinti saulės energijos atspindėjimą nuo stiklo. 3M refleksinių langų plėvelių asortimentas pasižymi nuo vidutinių iki puikių saulės energijos atspindėjimo savybių (perteklinės šilumos atspindėjimo savybės).

Visos 3M Solar Control langų plėvelės yra permatomos ir optiškai skaidrios. Apsauga nuo ultravioletinių spindulių užtikrina plėvelės ilgaamžiškumą ir saugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio patalpų vidų bei biurų baldus.

3M langų plėvelės yra padengtos mūsų sukurta apsaugos nuo subraižymų danga, užtikrinančia ilgaamžiškumą ir gerą išvaizdą.

Kaip veikia 3M Low E langų plėvelės?

3M Low E veikia panašiai kaip ir apsaugos nuo saulės plėvelės, išskyrus tai, kad ši plėvelė išlaiko šilumą patalpose šaltu oru. Šių plėvelių patentuota konstrukcija leidžia metalo dangai atspindėti daugiau šilumos į kambario vidų, kai to reikia. Taip sumažinamas šaltų vietų prie langų skaičius ir taupoma energija, ypač komerciniuose pastatuose. Plėvelės yra padengtos mūsų sukurta apsaugos nuo subraižymų danga, užtikrinančia ilgaamžiškumą ir gerą išvaizdą.

Per kiek laiko atsiperka investicijos į 3M apsaugos nuo saulės langų plėveles?

Investicijų atsipirkimas priklauso nuo langų skaičiaus, plėvelės tipo, kuro kainos, klijavimo kainos ir kitų veiksnių. Kartais investicijos atsiperka per 2-5 metus, o kartais - per mažiau nei 6 mėnesius. Kreipkitės į artimiausią 3M langų plėvelių platintoją dėl potencialaus energijos taupymo Jūsų komerciniame pastate.

Kaip užklijuojamos 3M langų plėvelės?

3M langų plėveles užklijuoja įgudę įgaliotieji 3M platintojai ir specialistai.

Pirmas žingsnis yra paruošti langus plėvelės klijavimui; kur reikia, uždengiamos grindys ir patraukiami baldai.

Langai nuvalomi paprastu valiklio tirpalu ir grandikliu. Tada plėvelė apipurškiama tirpalu, kad slystų paviršiumi ir būtų galima ją tinkamai uždėti ant lango. Naudojant profesionalius valytuvus su gumos sluoksniu ir specialias technologijas pašalinamas vandens perteklius, nupjaunami kraštai ir baigiamąja valymo technologija nusausinami kraštai.

Kiek laiko džiūsta 3M langų plėvelės?

Mūsų nuomone, langų plėvelės visiškai išdžiūna ir vulkanizuojasi per trisdešimt dienų. Šio laikotarpio metu normalu, jeigu susidaro vandens burbuliukų ir / arba yra neaiškus matomumas. Visa tai dings plėvelei išdžiūvus; priklausomai nuo plėvelės tipo ir oro sąlygų džiūvimo procesas gali trukti ir 30 (ar netgi 40), ir vos kelias dienas. Išdžiuvusi 3M langų plėvelė atrodo puikiai ir tarnauja daug metų.

Ar galiu pats priklijuoti 3M langų plėvelę?

3M langų plėveles turi užklijuoti profesionalai; mūsų platintojai ir specialistai yra tinkamai apmokyti kokybiškai užklijuoti plėvelę, todėl mūsų klientams užtikrinamas kokybiška paslauga ir suteikiama 3M garantija.

Kaip valyti 3M langų plėvelę?

Valymui naudokite įprastus buitinius valiklių tirpalus ir švelnias šluostes ar rankšluosčius be medvilninio pluošto. Galima naudoti rankinius valytuvus su gumos sluoksniu. Nenaudokite abrazyvinių valiklių, galinčių įbrėžti ar pažeisti plėvelę.

Kokia 3M langų plėvelių eksploatacijos trukmė?

3M langų plėvelės skirtos naudoti daug metų. Tikslus eksploatacijos laikas priklauso nuo plėvelės tipo, lango krypties, stiklo rūšies ir klimato. Daugelis plėvelių išsaugo savo savybes ir pasibaigus garantijai.

Kokia yra 3M langų plėvelių garantija?

3M užtikrina, kad jos gaminamos langų plėvelės išsaugos apsaugos nuo saulės savybes ir jose nesusidarys burbuliukų, jos neatplyš ar nesutrūkinės. Daugeliui mūsų plėvelių suteikiama garantija ir nuo spalvos praradimo. Jeigu bus įrodyta, kad produktas yra brokuotas, 3M ir jos partneriai pakeis plėvelę ir atliks jos klijavimo darbus nemokamai.

Ar gali stiklas sudužti dėl 3M langų plėvelės?

Klijuojant 3M langų plėvelę padidinama saulės apšviečiamų langų temperatūra, todėl padidėja stiklo kraštų apkrova. Šių stiklo kraštų kokybė ir keletas kitų veiksnių (užtemdymas iš vidaus ir išorės, stiklo eksploatacija, plėvelės tipas, stiklo dydis / forma, vidaus / lauko temperatūra) prisideda prie potencialios stiklo dužimo rizikos.

Daugiau nei keturiasdešimties metų 3M patirtis klijuojant įvairias langų plėveles leidžia mums rekomenduoti tinkamą plėvelę / stiklą ir maksimaliai sumažinti stiklo dužimo pavojų.

Ar 3M langų plėvelės gali sąlygoti lango sandarumo praradimą, jeigu jos klijuojamos ant izoliuotų (dvigubo stiklo) langų?

3M langų plėvelės nesukelia sandarumo praradimo problemų. Daugelį metų klijuojame 3M langų plėveles ant izoliuotų langų; iki šios dienos esame padengę plėvele kelių milijonų kvadratinių metrų plotą.

Kai rekomenduojama plėvelė klijuojama ant vidinės stiklo paketo pusės, jis sugers šiek tiek saulės energijos (išskyrus skaidrias plėveles), todėl lango temperatūra padidės. Dalis šios šilumos perduodama į oro erdvę, todėl šiek tiek pakyla jos temperatūra. Vis dėlto net 10°C padidėjimas (būdingas daugelio plėvelių naudojimo atveju) sąlygoja mažesnį nei 3% oro slėgio pokytį, o kokybiški ir patikrinti gaminiai išlaiko 22% oro slėgio pasikeitimą.

Sandarumo praradimo riziką daugiausia nulemia darbuotojų įgūdžiai ir stiklo paketo kokybė. Geriausia apsauga nuo sandarumo praradimo yra įsigyti langus iš patikimų gamintojų.

Ar 3M langų plėvelės apsaugo baldus nuo blukimo?

Niekas negali visiškai apsaugoti nuo blukimo. 3M langų plėvelės skirtos sumažinti pagrindinę blukimo priežastį (ultravioletinius spindulius, matomą šviesą ir saulės šilumą), taip pailginant baldų eksploataciją nuo dviejų iki penkių kartų.

Atsižvelkite į norimų apsaugoti daiktų rūšį; jeigu šie daiktai skirti naudoti penkerius metus, priklausomai nuo plėvelės rūšies, jie gali būti naudojami 10 metų ar daug daugiau. Tačiau jeigu daikto naudojimo trukmė yra 2-3 savaitės, tada jo naudojimas gali pailgėti iki kelių mėnesių.

Paprastai ultravioletiniai spinduliai padaro 40% žalos, matoma šviesa - apie 25%, šiluma taip pat apie 25%. Likę 10% gali būti priskirti drėgmei, teršalams, vidaus apšvietimui, dažų stabilumui ir kitiems veiksniams.

Ar bėgant laikui apsauga nuo ultravioletinių spindulių nepraranda savo veiksmingumo?

Mūsų patentuotoje klijų sistemoje naudojama apsauga nuo ultravioletinių spindulių nėra amžina, tačiau mūsų gaminamos langų plėvelės išsaugo apsaugos nuo ultravioletinių spindulių savybes jų visą naudojimo laikotarpį.

Kaip veikia 3M apsauginės plėvelės?

3M apsauginės langų plėvelės skirtos užtikrinti stiklų atsparumą smūgiams sulaikant sudaužyto stiklo dalis nuo pasklidimo.

Palyginus su 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelėmis, 3M apsauginės plėvelės yra pagamintos iš storesnio poliesterio ir turi kur kas storesnį tvirtesnių klijų sluoksnį. 3M Ultra Safety apsauginės langų plėvelės yra unikalios; jos gaminamos naudojant specialią daugiasluoksnio poliesterio technologiją, kuri žymiai padidina plėvelės atsparumą plyšimui. Ultra Safety langų plėvelių atsparumas plyšimui pralenkia panašaus storio langų plėvelių tvirtumo savybes.

Ar 3M apsauginės langų plėvelės saugo uraganų atvejais? Nuo kulkų? Nuo įsilaužimų?

3M apsauginės langų plėvelės neapsaugo nuo uraganų, žemės drebėjimų atvejais, nuo kulkų ar įsilaužimų. Jos skirtos padidinti langų atsparumą sudaužymui.

Stiklo dužimo atveju šios plėvelės svarbios saugumo ir apsaugos prasme. Langų plėvelės gali sumažinti sužeidimų riziką dėl lekiančių sudaužyto stiklo šukių ir stiklo gabalų kritimo, priklausomai nuo stiklo sudaužymo pobūdžio (taip pat stiklo rūšies, lango rėmo, metamų objektų dydžio ir greičio bei kitų veiksnių).

Žemės drebėjimo atveju langų plėvelės gali sumažinti sužeidimų dėl lekiančių sudužusio stiklo šukių riziką ar sulaikyti stiklą nuo iškritimo. Tačiau daug kas priklauso nuo žemės drebėjimo stiprumo (taip pat stiklo rūšies, lango rėmo ir kitų veiksnių).

3M apsauginės langų plėvelės buvo sukurtos siekiant spręsti pasaulines saugumo ir apsaugos nuo teroristinių veiksmų problemas. Šios plėvelės gali žymiai sumažinti sužeidimų dėl skriejančių stiklo šukių riziką, tačiau daug kas priklauso nuo sprogimo stiprumo ir atstumo iki lango (taip pat stiklo rūšies, lango rėmo ir kitų veiksnių).

3M apsauginės langų plėvelės - tai mažai pastebima ir veiksminga apsaugos priemonė nuo įsilaužimų. Dėl savo tvirtumo ir šukių sulaikymo savybių langų plėvelės gali sulaikyti stiklo dalis net kai į langą sviedžiama plyta (ar panašus daiktas) pramuša stiklą. Vagis priverstas rinktis: toliau daužyti langą, bandyti išdaužti kitą langą ar pasišalinti. Laiko jis turi nedaug, todėl dažnai vagys pasišalina. Tačiau jei vagis yra pasiryžęs patekti į vidų, jis ir pateks. Todėl rekomenduojama be 3M apsauginių langų plėvelių įrengti ir signalizacijos sistemą.

Ar 3M gamina langų plėveles?

Žinoma! Niekas neturi daugiau patirties gaminant langų plėveles nei 3M. 1966 m. 3M buvo pirmajai suteiktas langų plėvelės gamintojos patentas, o šiandien mes esame vienintelė bendrovė, gaminanti langų plėveles su mūsų sukurtomis poliesterio, klijų, metalo ir apsaugos nuo įbrėžimų dangomis. Todėl mes, kartu garsėdami ir kaip klijų ekspertai, galime visiškai kontroliuoti savo produktų kokybę ir užtikrinti klientų bei jų turto apsaugą.