Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Naudodama 3M langų plėveles Ford Motor Company pagerino darbuotojų patogumą kartu sumažindama energijos sąnaudas.

22/02/2012

Atgal Studijos

Ford Motor Company buvo sunku užtikrinti komfortišką temperatūrą savo darbuotojams visus metus 40 metų senumo bendrovės būstinėje Detroite, 12 aukštų pastate, kuris beveik visas yra padengtas stiklu. Dėl saulės atspindžių darbuotojams taip pat buvo sunku matyti kompiuterių ekranus.

Po 40 metų įvairių bandymų reguliuoti temperatūrą pastato viduje, Ford problema buvo išspręsta, kai 3M langų plėvelių įgaliotasis atstovas ant kiekvieno iš 3083 pastato langų užklijavo 3M Silver Window Film plėvelę.

3M įgaliotasis atstovas padengė plėvele daugiau kaip 83000 kvadratinių metrų stiklo. Dėl atstovo personalo patirties ir įgūdžių projektas buvo baigtas šešiomis savaitėmis anksčiau nei buvo numatyta grafike.

REZULTATAI

Nors vienas iš svarbiausių rezultatų - didesnis darbuotojų komfortas, Ford teigia, kad bendrovė naudojasi mažesnio energijos suvartojimo pranašumais, kurie sudaro 57000 $ mažesnes išlaidas energijai.

Prieš užklijuojant langų plėveles, Ford bendrovė vasaros metu negalėjo atvėsinti temperatūros pastato viduje iki žemesnės nei 27 laipsniai. Dabar, netgi esant 32 laipsnių lauko temperatūrai, pastato viduje išlieka komfortiška 22 laipsnių temperatūra.

Bendrovė taip pat džiaugiasi geresne pastato išvaizda ir mažesniu saulės atspindėjimu kompiuterių ekranuose. Pavyzdžiui, pastato Prekybos salėje Ford darbuotojai negalėjo atitraukti užuolaidų daugiau kaip septynerius metus, kadangi dėl saulės buvo sunku įžiūrėti kompiuterių ekranus. Dabar šie darbuotojai mėgaujasi galimybe žiūrėti pro langą pertraukėlių metu.

3M PRODUKTŲ SKIRTUMAS

Naudodama 3M langų plėveles Ford Motor Company pagerino darbuotojų patogumą kartu sumažindama energijos sąnaudas.

 

Atgal Studijos