Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M Night Vision langų plėvelės taupo energiją ir pagerina Los Angelo dangoraižio vaizdą.

22/02/2012

Atgal Studijos

62 aukštų AON centras, pakibęs virš Los Andželo, yra vienas iš aukščiausių pasaulio pastatų. Pastatyto 1974 m. AON centro konstrukcija pasižymi tuo, kad langai yra nuo apačios iki viršaus. Norėdami reguliuoti šilumą ir atsispindėjimą, praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigoje pastato valdytojai apklijavo langus plėvele. Nors plėvelė padidino energijos efektyvumą, ilgainiui išryškėjo vienas iš tuometinių plėvelių trūkumų - ji įgavo rausvą atspalvį. Beveik po dviejų dešimtmečių reikėjo vėl iš naujo klijuoti plėvelę.

Siekdamas padidinti pastato energijos efektyvumą ir pasinaudoti naujais energiją taupančiais sprendimais, gamybos vadovas David Thompson pakvietė du langų plėvelių gamintojus dalyvauti neoficialiame konkurse. ADEC, Inc., įgaliotojo 3M langų plėvelių platintojo, savininkas ir jo varžovas turėjo užklijuoti plėvelę ant bandymo vietos. Tada statybos inžinieriai dviejų mėnesių laikotarpyje matavo temperatūras.

"3M langų plėvelė pranoko savo konkurentę energijos efektyvumo ir kainos prasme",- teigė Thompson. "Be to, Vandens ir energijos departamentas pageidavo ir intensyvesnio šviesos patekimo. 3M Night Vision langų plėvelė išpildė visus šiuos reikalavimus; ji pasižymi pageidaujamomis energijos efektyvumo savybėmis."

"Dažnai langų plėvelės, kurios pasižymi geresnėmis apsaugos nuo saulės ir atsispindėjimo sumažinimo savybėmis, varžo matomumą, ypač nakties metu.",- teigė Stallmach. "Night Vision blokuoja saulės šilumą iki 59 procentų, o ultravioletinius spindulius - iki 99 procentų, atspindėjimas sumažinamas iki 72 procentų, todėl ji yra viena iš kokybiškiausių plėvelių rinkoje. Būnant viduje aiškiai matomas vaizdas pro langą - tai svarbu Los Andžele." Ta pati technologija, kuri sumažina atspindėjimą, užtikrina Night Vision plėvelės spalvos stabilumą ir atsparumą.

REZULTATAI

Preliminarūs rezultatai rodo, kad AON centras pasieks daugiau nei 200 000 $ metinį energijos sąnaudų sumažinimą. Thompson tikisi, kad projekto išlaidos atsipirks per mažiau nei dvejus metus. "Dabar mes galime daugiau mėnesių per metus vėsinti pastato vidaus temperatūrą naudodami orą iš išorės. Labai karštomis vasaros dienomis kondicionieriai naudojami ne taip intensyviai, o tai irgi žymiai sumažina sąnaudas. Mūsų nuomininkai rečiau skundžiasi ir yra patenkinti aiškiu vaizdu pro langus netgi nakties metu." Nors 3M langų plėvelės veiksmingumas buvo svarbiausias veiksnys, Thompson sako, kad jam taip pat labai teigiamą įspūdį paliko bendradarbiavimas su 3M biurais: "3M požiūris iš tikrųjų yra labai atsakingas. Night Vision buvo naujas produktas, todėl jie norėjo įsitikinti, kad mes turime visą reikalingą informaciją. Jie netgi pakvietė technologijos kūrėją, kad parodytų, kaip veikia plėvelė. Tai buvo kur kas daugiau nei tikėjomės. Be to, buvo labai pagerinta pastato išvaizda."

3M SKIRTUMAS

Nors 3M langų plėvelės veiksmingumas buvo svarbiausias veiksnys, Thompson sako, kad jam taip pat labai teigiamą įspūdį paliko bendradarbiavimas su 3M biurais: "3M požiūris iš tikrųjų yra labai atsakingas. Night Vision buvo naujas produktas, todėl jie norėjo įsitikinti, kad mes turime visą reikalingą informaciją. Jie netgi pakvietė technologijos kūrėją, kad parodytų, kaip veikia plėvelė. Tai buvo kur kas daugiau nei tikėjomės.

 

Atgal Studijos