Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Langų apsauga nuo saulės

Naudokite 3M langų plėveles norėdami išspręsti problemas, susijusias su saulės skleidžiama šiluma ir spinduliais.

Energijos taupymas

Langų apsauga nuo saulės

Šildymas, oro kondicionavimas, žaliuzės ir apšvietimo priemonės gali turėti reikšmingą įtaką pastato eksploatacijos sąnaudoms, ypač atsižvelgiant į tai, kad energijos ir šildymo kainos didėja kiekvienais metais. Saulės šilumos perteklius vasaros metu gali padidinti šiluminę pastato apkrovą iki 60%. Efektyviai naudojant 3M apsaugos nuo saulės langų plėveles, galima sumažinti saulės šilumos patekimą iki 77% ir žymiai sumažinti priklausomybę nuo oro kondicionavimo, šildymo, žaliuzių ir šviesos prietaisų naudojimo bei veiksmingiau reguliuoti temperatūrą.

Didesnis komfortas

Langų apsauga nuo saulės

Dėl saulės šviesos ir šilumos gali būti sunku išlaikyti aukštą komforto lygį pastato viduje. 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės užtikrina didesnį patogumo lygį. Idealios darbo aplinkos temperatūra yra nei per aukšta, nei per žema, kuo optimaliau naudojant dienos šviesą. Kiekvienas laipsnis, aukščiau 23° C, sumažina asmens produktyvumą net 5%. 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės padės Jums sukurti optimalią ir patogią aplinką.

Mažesnis blukimas

Langų apsauga nuo saulės

Dažnai daugelis medžiagų blunka ir yra pažeidžiamos dėl ultravioletinių spindulių poveikio. Nors jokia plėvelė negali visiškai apsaugoti nuo blukimo, 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės sumažina žalingų spindulių prasiskverbimą iki 99,9% ir taip žymiai sulėtina blukimo procesą. 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelės taip pat yra labai naudingos demonstruojant prekes parduotuvių vitrinose, galerijose ir baldų salonuose, nes jos pailgina Jūsų turto eksploataciją ir gerą prekinę išvaizdą.

Spindėjimo ir atsisipindėjimo sumažinimas

Langų apsauga nuo saulės

Darbas kompiuteriu ar žiūrėjimas į ekraną, kai šviesa atsispindi nuo jo paviršiaus, labai vargina. 3M apsaugos nuo saulės langų plėvelė sumažina akių įtampą. Daugelyje mūsų langų plėvelių sudėtyje nėra metalo, todėl užklijuota plėvelė yra beveik nematoma ir nesukelia nepageidaujamo atspindėjimo viduje ar išorėje (iki 1% mažesnis atspindėjimas palyginti su langais be plėvelės), o pastato išorės ir vidaus vaizdas išlieka toks pat patrauklus.

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus