Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Langų stiklų apsauga

Naudokite 3M langų plėveles norėdami išspręsti problemas, susijusias su netyčiniais atvejais ir gamtos stichijomis.

Gamtos stichijos

Langų stiklų apsauga

Gamtos stichijų, pavyzdžiui, uraganų, tornadų, stiprių vėjų ar žemės drebėjimų smūgių atveju nedaug ką galite padaryti, kad apsaugotumėte pastatą. Tačiau galite pasiruošti stiprioms audroms ar blogiems orams. Dažnai langai ar stiklo paviršiai būna silpniausia konstrukcijos dalis. Laimei, šiuo atveju langų plėvelė gali sulaikyti stiklo šukes ir apsaugoti viduje esančius žmones ir turtą nuo skriejančių stiklo šukių bei saugoti nuo vėjo, lietaus ar stiprių vėjo šuorų.

Skriejančios stiklo šukės ir sudaužytas stiklas

Langų stiklų apsauga

Kai dūžta neapsaugotas stiklas, jo šukės gali pasklisti labai dideliu greičiu ir stipriai sužaloti žmones bei apgadinti turtą. 3M apsauginės langų plėvelės saugo nuo sužeidimų netyčia sudaužius stiklą, ant jo nukritus ar užlipus - tai ypač svarbu mokyklose ir darželiuose. Bandymais įrodyta, kad 3M apsauginės langų plėvelės gali sulaikyti sudaužyto stiklo šukes, net jei smūgio metu išmušamas lango rėmas. Langų plėvelės sumažina stiklo šukių kiekį ir greitį bei patikimiau apsaugo žmones.

Siūlomų produktų asortimentas

Langų stiklų apsauga

Ultra Safety serija

Standard Safety serija

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus