Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Langų apsauga

Naudokite 3M langų plėveles norėdami išspręsti problemas, susijusias su tyčiniais veiksmais ir žala.

Įsilaužimai ir vagystės

Langų apsauga

3M apsauginės langų plėvelės gali apsaugoti nuo nusikaltimų paprasčiausiai dėl to, kad plėvelė sulaiko stiką, netgi kai į langą smogiama sunkiu daiktu. Nusikaltėliams nepaliekama galimybė greitai patekti į vidų ir pagriebti turtą. Plėvelių atsparumas plyšimui taip pat apsunkina įsilaužimą ir patekimą į patalpas. Dažnai langų plėvelės apsunkina nusikaltėlių veiksmus taip, kad jie netgi nusprendžia pasišalinti.

Pilietiniai neramumai

Langų apsauga

Šiais laikais nėra šalies, visuomenės, kultūros ar pastato, apsaugoto nuo terorizmo grėsmės ar riaušių. Dėl šios priežasties pastatų savininkai ar valdytojai yra kur kas labiau atsakingi už pastatuose esančius žmones ir turtą, ypač didelių visuomeninių, politinių ar sporto renginių metu. Neginčytina tai, kad saugi aplinka yra reikalavimų sąrašo viršuje. Nors padidintas saugumas ne visada gali apsaugoti pastatą, atsargumo priemonės, pavyzdžiui, 3M apsauginės langų plėvelės, gali padėti sumažinti nuostolius ir žalą. Pilietinių neramumų atveju 3M apsauginės langų plėvelės puikiai įrodo, kad protinga pastatų priežiūra ir administravimas gali pagerinti žmonių bei turto apsaugą.

Grafičiai

Langų apsauga

3M apsauginės langų plėvelės gali būti klijuojamos langų išorėje ar ant veidrodžių, taip apsaugant stiklą nuo vandalizmo. Dažai, užrašai, įbrėžimai ar net rūgštis nepatenka ant paties stiklo, o pažeidžiama tik pati plėvelė. Plėvelę lengva pakeisti ir vėl suteikti langams ar veidrodžiams gerą išvaizdą. Tai ypač naudinga traukiniuose ar autobusų stotelėse, kur itin dažni vandalizimo atvejai.

Bombų sprogimų smūgiai

Langų apsauga

Nors ir nemalonu tai pripažinti, bombų sprogimo grėsmė šiuolaikiniame pasaulyje yra labai reali. Sprogus bombai langas dūžta į daug dalelių, kurios padaro žmonėms daugiau žalos nei pati bomba. Taip pat pavojų kelia ir po sprogimo suskilę langai. 3M apsauginės langų plėvelės buvo patikrintos įvairiais bandymais pagal visame pasaulyje taikomus standartus ir gali sumažinti bombų smūgių žalą bei išgelbėti gyvybes.

Siūlomų produktų asortimentas

Langų apsauga

Ultra Safety serija

Standard Safety serija

Nedelskite! Norėdami įsigyti kokybiškų 3M langų plėvelių, kreipkitės į mus