Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Garantijos

Jeigu galvojate, kad Jums reikalinga tik aukščiausia kokybė, Jūs pasirinkote tai, ko reikia.

3M siūlo platų grafinių medžiagų pasirinkimą, kurioms taikomos garantijos, numatančios visas būtinas sąlygas. Būkite ramūs dėl mūsų gaminių kokybės.

3M pagrindinė produktų garantija

Jums reikia patikimų garantijų? 3M pagrindinė produktų garantija užtikrina, kad Jūs įsigyjate kokybišką ilgaamžį produktą.

3M grafinės medžiagos

Garantija: defektinių grafinių medžiagų keitimas arba pinigų grąžinimas.

3M veiksmingumo garantija

Norite garantijų? 3M siūlo veiksmingumo garantijas, taikomas bendram medijų priemonių, spausdintuvų ir rašalų darbui, ir užtikrina jų optimalų veiksmingumą, ilgaamžiškumą ir geras klijavimo bei pritaikymo charakteristikas.

3M užtikrina, kad jos grafinės plėvelės ir laminatai atitiks Jūsų aukštus standartus ir garantuoja, kad jas galima patikimai naudoti kartu su patvirtintais spausdintuvais ir mūsų rašalais. Mūsų produktai buvo sukurti ir suprojektuoti taip, kad juos būtų galima naudoti plačiaformatės skaitmeninės spaudos platformose. Mes kruopščiai tikriname savo grafinių plėvelių veiksmingumo charakteristikas, kai jos naudojamos su visais rekomenduojamais sistemų komponentais. Galite pasikliauti 3M kokybe ir produktų ilgaamžiškumu. Mes tai garantuojame.

3M grafinės medžiagos ir rašalai

Garantija: defektinių grafinių medžiagų keitimas arba pinigų grąžinimas garantijos galiojimo laikotarpiu. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į 3M atstovą.

3M™ MCS™ garantija

3M™ MCS™ garantija - tai pirmoji ir efektyviausia tokiems produktams taikoma garantija. Jūs galėsite būti ramūs, kad įsigyjami produktai bus optimaliai veiksmingi ir ilgai tarnaus.

3M grafinės medžiagos, 3M rašalai ir 3M grafinė apsauga, kai produktai naudojami su patvirtintais spausdintuvais

Garantija: defektinių grafinių medžiagų keitimas arba pinigų grąžinimas garantijos galiojimo laikotarpiu. Rašalams taikoma garantija yra susijusi su atvaizdų ryškumo išsaugojimu, jų netrūkinėjimu, neatsilupimu, blizgumo išsaugojimu. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į 3M atstovą.