Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus.  Ši svetainė ir „3M“ pasirinkti paslaugų teikėjai kompiuteryje talpina slapukus su tekstiniais failais, kad jį atpažintų ir:

  • asmeniškai pritaikytų jūsų patirtį „3M“ žiniatinklio svetainėse;
  • rodytų pagal jūsų interesus pritaikytas reklamas;
  • rinktų anonimišką statistinę informaciją, kad galėtų pagerinti svetainės funkcijas ir veikimą.

Sužinokite sutikimo naudoti šiuos slapukus privalumus

Slapukų nuostatas galite keisti bet kuriuo metu, paspausdami Slapukų nuostatas.

Dėl naršyklės slapukų nuostatų kai kurie atsisakymai gali neveikti.  Jei naudodamiesi šia priemone norėtumėte nustatyti atsisakymo nuostatas, naršyklės nuostatose turite leisti naudoti trečiųjų šalių slapukus.

Paspausdami „Sutinku ir tęsti“, patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate dėl slapukų nuostatų, kaip nurodyta kairėje.

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Garantijos

Jeigu galvojate, kad Jums reikalinga tik aukščiausia kokybė, Jūs pasirinkote tai, ko reikia.

3M siūlo platų grafinių medžiagų pasirinkimą, kurioms taikomos garantijos, numatančios visas būtinas sąlygas. Būkite ramūs dėl mūsų gaminių kokybės.

3M pagrindinė produktų garantija

Jums reikia patikimų garantijų? 3M pagrindinė produktų garantija užtikrina, kad Jūs įsigyjate kokybišką ilgaamžį produktą.

3M grafinės medžiagos

Garantija: defektinių grafinių medžiagų keitimas arba pinigų grąžinimas.

3M veiksmingumo garantija

Norite garantijų? 3M siūlo veiksmingumo garantijas, taikomas bendram medijų priemonių, spausdintuvų ir rašalų darbui, ir užtikrina jų optimalų veiksmingumą, ilgaamžiškumą ir geras klijavimo bei pritaikymo charakteristikas.

3M užtikrina, kad jos grafinės plėvelės ir laminatai atitiks Jūsų aukštus standartus ir garantuoja, kad jas galima patikimai naudoti kartu su patvirtintais spausdintuvais ir mūsų rašalais. Mūsų produktai buvo sukurti ir suprojektuoti taip, kad juos būtų galima naudoti plačiaformatės skaitmeninės spaudos platformose. Mes kruopščiai tikriname savo grafinių plėvelių veiksmingumo charakteristikas, kai jos naudojamos su visais rekomenduojamais sistemų komponentais. Galite pasikliauti 3M kokybe ir produktų ilgaamžiškumu. Mes tai garantuojame.

3M grafinės medžiagos ir rašalai

Garantija: defektinių grafinių medžiagų keitimas arba pinigų grąžinimas garantijos galiojimo laikotarpiu. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į 3M atstovą.

3M™ MCS™ garantija

3M™ MCS™ garantija - tai pirmoji ir efektyviausia tokiems produktams taikoma garantija. Jūs galėsite būti ramūs, kad įsigyjami produktai bus optimaliai veiksmingi ir ilgai tarnaus.

3M grafinės medžiagos, 3M rašalai ir 3M grafinė apsauga, kai produktai naudojami su patvirtintais spausdintuvais

Garantija: defektinių grafinių medžiagų keitimas arba pinigų grąžinimas garantijos galiojimo laikotarpiu. Rašalams taikoma garantija yra susijusi su atvaizdų ryškumo išsaugojimu, jų netrūkinėjimu, neatsilupimu, blizgumo išsaugojimu. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į 3M atstovą.