Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Pavyzdžiai

Susisiekite su mumis

Rombouts prekės ženklo reklamavimas Belgijoje dieną ir naktį!

12/11/2011

Nei viena įmonė negali egzistuoti neįtvirtinusi savo prekės ženklo, netgi tokia įmonė kaip Rombouts. 2005 m. bendrovė pradėjo kurti naują, jaunatviškesnį įvaizdį. Bendrovė norėjo, kad žmonės juos pastebėtų. Rombouts vis dar siekė užtikrinti, kad jų bendrovė asocijuotųsi su skanios kavos puodeliu.

Visos 3M plėvelės, naudojamos ant jų furgonų, yra šviesą atspindinčios plėvelės, kurios gerai matomos ir dieną, ir naktį. Iš plėvelės buvo pagamintas patrauklus kavos puodelio atvaizdas ir didelis logotipas.

Renkantis tinkamą plėvelę, reikėjo atsižvelgti į kelias charakteristikas. Plėvelės turėjo būti patvarios ir išlaikyti komercinę būklę automobilio naudojimo metu arba mažiausiai nuomos sutarties metu. Taip pat plėvelė turi būti atspari aukšto slėgio valikliams. Ji turi būti lengvai pašalinama pasibaigus nuomos sutarčiai. 3M plėvelės atitiko šiuos lūkesčius.

Rombouts taip pat pasirinko 3M™ Diamond Grade™ 983 kontūrų žymėjimo juostą kietiems paviršiams. Tokiu būdu vilkikai ne tik gerai matomi bet kuriuo paros metu, tai taip pat padidina vairuotojų saugumą. Įvyksta mažiau avarijų ir atitinkamai išvengiama nuostolių.

Atgal į: