Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Pavyzdžiai

Susisiekite su mumis

JD Customs atkreipia dėmesį į save naudodama 3M plėveles automobiliams.

15/11/2011

Šiais metais BWM M5 tapo pirmuoju automobiliu Beniliukse, padengtu naująja anglies juodumo 3M™ Scotchprint® 1080 serijos automobilių apklijavimo plėvele. JD Customs (Bergschenhoek) Nyderlanduose parodė puikius rezultatus 2011 m. Supercardrive Boulevard ture. Pasak vykdančiojo direktoriaus Jordy Dost, automobilis sulaukė didelės sėkmės: "Mes sulaukėme daug teigiamos reakcijos ir iš karto kilo susidomėjimas šia plėvele".

Naujosios 3M™ Scotchprint® 1080 serijos plėvelės yra ilgaamžės dvigubos plėvelės, ypač tinkamos automobilių individualizacijai.

1080 serijos plėvelės pasižymi tokiomis pat charakteristikomis, kaip Controltac™ plėvelės su Comply™ v3 klijais - slidžiais klijais, leidžiančiais keisti plėvelės padėtį, su beveik nematomais oro išleidimo kanalais. Tai palengvina plėvelės klijavimo procesą. Galima įsigyti įvairių spalvų blizgią arba matinę bei trimatę plėvelę.

Pirmasis plėvelės panaudojimas Beniliukse

JD Customs naudoja išskirtinai 3M automobilių plėveles. Jordy Dost: "Praeityje mes naudojome kitų gamintojų plėveles, tačiau pastebėjome didelę 3M produktų paklausą rinkoje. Ant vieno iš mūsų parodinių automobilių (BMW M5) pirmą kartą užklijavome SP1080 serijos anglies juodumo plėvelę".

Unikalios charakteristikos

Pasak Jordy Dost, unikalios SP1080 plėvelių charakteristikos yra pagrindinė jų sėkmės priežastis. "Ši plėvelė, skirtingai nuo panašių produktų, turi matomą 3D struktūrą ir išskirtinai žvilga tiesioginėje saulės šviesoje. Tai mums buvo labai svarbu, kaip ir tai, kad plėvelę taip pat lengva užklijuoti ant visų dažytų paviršių, kaip 3M standartines plėveles. Be to, SP1080 galima klijuoti iš karto. Nereikia atlikti jokių spausdinimo ar laminavimo darbų." Plėvelės gaminamos 60 colių pločio rulonais, todėl galima užklijuoti ištisinį plėvelės sluoksnį.

Atgal į: