Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Galinės projekcijos atvaizdavimas

3M kokybiškos projekcinės plėvelės ir ekranai, kartu su projektoriais, pagerina sąsają ir bendravimą su klientais.

Galinės projekcijos plėvelės ir ekranai

Synergie

Universali lipni Vikuiti projekcinė plėvelė pavers Jūsų langus efektyvia prekių ženklo reklamavimo priemone. Jūs galėsite projektuoti vaizdo, statiškus ir dinaminius pranešimus tiesiai ant paviršių. Atvaizdus galima matyti iš toli, visais kampais, netgi nepakankamo apšvietimo sąlygomis. Be to, Vikuiti plėvelę galima supjaustyti įvairiomis formomis ir dydžiais ir naudoti įmonių logotipų bei prekių ženklų reklamavimui.

Vikuiti™ projekciniai vaizdai (PDF: 6.2 MB)

Vikuiti™ projekciniai ekranai (PDF: 1.3 MB)

Nesate tikri, ko ieškote? Kreipkitės į mus.

Virtualūs manekenai

Virtual Mannequin

Naudodami mūsų virtualius manekenus, galėsite veiksmingai ir originaliai reklamuoti savo produktus. Tai puikus būdas nustebinti klientus, pritraukti jų dėmesį ir paskatinti produktų pardavimą. Virtualūs manekenai gali atkartoti žmogaus kūną, animacinių filmų herojus ir t.t. Žmonės tiesiog negalės praeiti pro šalį. Idealiai tinka naudoti muziejuose, automobilių parodose, priimamuosiuose, kino teatruose ir visur kitur, kur reikia patraukti auditorijos dėmesį.

Nesate tikri, ko ieškote? Kreipkitės į mus.

T-Mobile ir Intersport parduotuvių vitrinos Nyderlanduose

3M ir POPAI (pasaulinės prekybos vietų rinkodaros asociacijos) atliktas tyrimas įrodė 3M Vikuiti™ projekcinės plėvelės efektyvumą.

Skaityti istoriją