Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus.  Ši svetainė ir „3M“ pasirinkti paslaugų teikėjai kompiuteryje talpina slapukus su tekstiniais failais, kad jį atpažintų ir:

  • asmeniškai pritaikytų jūsų patirtį „3M“ žiniatinklio svetainėse;
  • rodytų pagal jūsų interesus pritaikytas reklamas;
  • rinktų anonimišką statistinę informaciją, kad galėtų pagerinti svetainės funkcijas ir veikimą.

Sužinokite sutikimo naudoti šiuos slapukus privalumus

Slapukų nuostatas galite keisti bet kuriuo metu, paspausdami Slapukų nuostatas.

Dėl naršyklės slapukų nuostatų kai kurie atsisakymai gali neveikti.  Jei naudodamiesi šia priemone norėtumėte nustatyti atsisakymo nuostatas, naršyklės nuostatose turite leisti naudoti trečiųjų šalių slapukus.

Paspausdami „Sutinku ir tęsti“, patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate dėl slapukų nuostatų, kaip nurodyta kairėje.

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Pritaikymas

3M siūlo įvairius grafinius sprendimus, taikomus įvairioms naudojimo sritims: automobilių apklijavimas, reklaminių plėvelių klijavimas, reklama ant transporto priemonių, šviesdėžės, architektūriniai sprendimai, geležinkelių pramonės sprendimai ir grindų grafika.

Automobilių apklijavimas

Automobilių apklijavimas

Individualizuokite automobilius naudodami automobiliams skirtas plėveles, grafitinį pluoštą, matinio ir šlifuoto metalo tekstūros apdailos plėveles arba tiesiog spalvotas plėveles, kad pakeistumėte automobilio išvaizdą.

Skaityti daugiau

Automobilių grafika

Automobilių grafika

Panaudokite bet kokio tipo transporto priemones - vilkikus, autobusus, furgonus, laivus ar netgi orlaivius kaip reklaminę priemonę ir atkreipkite savo klientų dėmesį.

Skaityti daugiau

Šviesdėžės

Šviesdėžės

Suderinkite geriausius grafikos ir apšvietimo sprendimus - nuo permatomų grafinių plėvelių ir šviesos valdymui skirtų plėvelių iki mūsų lanksčių pagrindų ir grafinių apsaugos priemonių. Galite pasitikėti 3M - mes visada siekiame patenkinti savo klientų poreikius.

Skaityti daugiau

Pastatų grafika

Pastatų grafika

3M siūlo Jums neribotas galimybes paversti pastatą Jūsų vizitine kortele.

Skaityti daugiau

Interjero dekoravimas

Interjero dekoravimas

Pakeiskite interjerą - tegu jis sudomina, įkvepia ir kviečia! Kūrybingai naudokite simbolius ir vizualines priemones. 3M derina įvairias specialias medžiagas estetinių ir įdomių intejerų kūrimui ir naudoja įdomius atvaizdus ant sienų, langų, durų ir pertvarų.

Skaityti daugiau

Galinės projekcijos atvaizdavimas

Galinės projekcijos atvaizdavimas

3M itin kokybiškos projekcinės plėvelės ir ekranai, kartu su projektoriais, pagerina sąveiką ir bendravimą su klientais.

Skaityti daugiau