Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Pritaikymas

3M siūlo įvairius grafinius sprendimus, taikomus įvairioms naudojimo sritims: automobilių apklijavimas, reklaminių plėvelių klijavimas, reklama ant transporto priemonių, šviesdėžės, architektūriniai sprendimai, geležinkelių pramonės sprendimai ir grindų grafika.

Automobilių apklijavimas

Automobilių apklijavimas

Individualizuokite automobilius naudodami automobiliams skirtas plėveles, grafitinį pluoštą, matinio ir šlifuoto metalo tekstūros apdailos plėveles arba tiesiog spalvotas plėveles, kad pakeistumėte automobilio išvaizdą.

Skaityti daugiau

Automobilių grafika

Automobilių grafika

Panaudokite bet kokio tipo transporto priemones - vilkikus, autobusus, furgonus, laivus ar netgi orlaivius kaip reklaminę priemonę ir atkreipkite savo klientų dėmesį.

Skaityti daugiau

Šviesdėžės

Šviesdėžės

Suderinkite geriausius grafikos ir apšvietimo sprendimus - nuo permatomų grafinių plėvelių ir šviesos valdymui skirtų plėvelių iki mūsų lanksčių pagrindų ir grafinių apsaugos priemonių. Galite pasitikėti 3M - mes visada siekiame patenkinti savo klientų poreikius.

Skaityti daugiau

Pastatų grafika

Pastatų grafika

3M siūlo Jums neribotas galimybes paversti pastatą Jūsų vizitine kortele.

Skaityti daugiau

Interjero dekoravimas

Interjero dekoravimas

Pakeiskite interjerą - tegu jis sudomina, įkvepia ir kviečia! Kūrybingai naudokite simbolius ir vizualines priemones. 3M derina įvairias specialias medžiagas estetinių ir įdomių intejerų kūrimui ir naudoja įdomius atvaizdus ant sienų, langų, durų ir pertvarų.

Skaityti daugiau

Galinės projekcijos atvaizdavimas

Galinės projekcijos atvaizdavimas

3M itin kokybiškos projekcinės plėvelės ir ekranai, kartu su projektoriais, pagerina sąveiką ir bendravimą su klientais.

Skaityti daugiau