Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map
 3M Products and Services Picture

Tooted & teenused

Meie inspiratsioon tuleneb kliendi soovidest ja uute toodete ning lahenduste loomisest, mis vastavad Teie erinevatele väljakutsetele ja võimalustele.

3M has more to offer in our country- specific websites. Select a Country to view more Product & Service information.

Displays & Graphics

Displays & Graphics

Scotchprint Large-format Graphics imageOleme maailmas turuliider kilede osas, mis aitavad valgustada elektroonikatoodete ekraane (LCD monitorid ja televiisorid, mobiiltelefonide ja PDA ekraanid).

Elektroonika, elektri- ja telekommunikatsioonitooted

Elektroonika, elektri- ja telekommunikatsioonitooted

Electrical product group image3M on juhtiv innovatiivsete lahenduste pakkuja elektri-, elektroonika- ja telekommunikatsioonitööstustele.

Tervishoid

Tervishoid

Littmann® stetoskoop3M tervishoiutooted on suunatud pakkuma raviasutustele innovatiivseid lahendusi, mis põhinevad 3M mitmekesistel tehnoloogiatel ja mille eesmärgiks on elukvaliteedi parandamine.

Kodu ja vaba aeg

Kodu ja vaba aeg

Hobbies product group imageMeie mõned maailmas enimtuntud tarbekaupade kaubamärgid on Scotch®, Post-it®, Scotch-Brite® ja Scotchgard™. 3M-is leiavad inimesed võimalusi, mis muudavad elu lihtsamaks ja paremaks.

Tööstuslik tootmine

Tööstuslik tootmine

Maintenance and Repair product group imageMeie innovatiivsed tooted ja teenused aitavad kaasa tööstustootjate tegevuse efektiivsust tõsta. Tänu globaalsele võrgustikule oleme me teadlikud nii kohalike kui ka globaalsete tööstusklientide vajadustest.

Aknakiled

Tööstustooted ja -lahendused

Kontor

Kontor

Home Office product group imageMe jätkame kontoritarvete arendamist. Eeskujuks võime võtta kaubamärgi Post-it® - liimiga märkmepaberid, järjehoidjad, liimtahvlid jne.. Tänasel päeval müüakse enam kui 1000 Post-it® kaubamärki kandvat toodet enam kui 100 erinevas riigis.

Ohutus ja turvalisus

Ohutus ja turvalisus

Traffic Safety Systems product group imageMe toodame tooteid, mis suurendavad ohutust ja turvalisust töökeskkonnas, erinevates süsteemides ja töötajatele, tõstes seeläbi töötegemise produktiivsust.

Isikukaitsevahendid ja ohutuslahendused

Transpordivahendid

Transpordivahendid

Automotive product group imageMe toodame kõrgkvaliteetseid abrasiive, teipe, kilesid, liime ja spetsiaalseid materjale kasutamiseks autode, lennukite, laevade ja teiste liiklusvahendite tootmiseks, remontimiseks ja hoolduseks.

Aknakiled

Autode keretöökojad

Vaata tooteid ja teenuseid…

Sarnased lingid