Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

3M toob turule uue innovatiivse lihtsalt paigaldatava ühekordse respiraatori

3M™ VFlex™ tolmurespiraator

10. juuni 2011

Mitmekülgne tehnoloogiaettevõte 3M on turule toonud unikaalse disainiga ühekordse respiraatori, mis annab kandjatele esmaklassilise paindlikkuse ja efektiivse kaitse ning seda kõike uskumatu hinnaga.

3M™ VFlex™ tolmurespiraator kuulub 3M ühekordsete respiraatorite klassikalisse tootesarja. Sobib ideaalselt töökeskkondadesse, kus lühikest aega või kergemate tööülesannete täitmisel on vajalik kanda tolmu ja udu eest kaitsvaid hingamiskaitsevahendeid, ning ka siis, kui hingamiskaitsevahendeid tuleb sageli vahetada.

Anja Buchan, 3M ühekordsete- ja korduvkasutatavate respiraatorite tootejuht, on nentinud järgnevat: „Ühekordsed respiraatorid on saanud lahutamatuks osaks paljudest kasutusaladest, kus investeering korduvkasutatavatesse respiraatoritesse ei pruugi olla kuluefektiivne, või töökeskkondadest, kus töötajad ei tegele piisavalt hingamiskaitsevahendite korrashoiuga.”

3M™ VFlex™ tolmurespiraator on meie klassikalise tootesarja kõige uuenduslikum disain ning 3M on selle turule toonud selleks, et väljendada ettevõtte missiooni pakkuda efektiivseid ja lihtsalt kasutatavaid isikukaitsevahendeid, mis vastavad klientide kõikvõimalikele vajadustele.

Reljeefne esiosa hoiab respiraatorit suust eemal ning V-kujulised voldid tõmbuvad kokku ja laienevad nii, et kandjad saavad hõlpsamalt hingata, töötada ja suhelda.

3M™ VFlex™ tolmurespiraator on saadaval kahe suurusega, mis sobivad mitmesugustele näokujudele, ning kohandatav ninaklamber ja spetsiaalse disainiga kinnituskaitsmed aitavad kandjatel saavutada kohandatud sobivuse ning nõuetekohase hermeetilisuse. See tagab määratud kaitsefaktori 10, mis muudab respiraatori kasutamise sobivaks mitmesugustes töökeskkondades, kus töötajad puutuvad kokku kahjulike õhus levivate osakestega.

Respiraatori madal näoprofiil tagab suurepärase nägemisvälja ning kokkuvolditav disain võimaldab ruumisäästlikku hoiustamist ja paremat kaasaskantavust, muutes respiraatori äärmiselt sobivaks töötingimustesse, kus isikukaitsevahenditele ette nähtud hoiuruum on piiratud.

Et saada lisateavet 3M isikukaitsevahendite tootevaliku ja tugiteenuste kohta, Klõpsake siia.

3M ja VFlex on 3M ettevõtte kaubamärgid.

Tagasi uudiste juurde