3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Isikukaitsevahendid ja ohutuslahendused

Endeca tootekataloog
Isikukaitsevahendid
Isikukaitsevahendite lahendused
Klienditugi
Esiletõstetud tooted
Ressursid

3M toob turule uue innovatiivse lihtsalt paigaldatava ühekordse respiraatori

3M™ VFlex™ tolmurespiraator

10. juuni 2011

Mitmekülgne tehnoloogiaettevõte 3M on turule toonud unikaalse disainiga ühekordse respiraatori, mis annab kandjatele esmaklassilise paindlikkuse ja efektiivse kaitse ning seda kõike uskumatu hinnaga.

3M™ VFlex™ tolmurespiraator kuulub 3M ühekordsete respiraatorite klassikalisse tootesarja. Sobib ideaalselt töökeskkondadesse, kus lühikest aega või kergemate tööülesannete täitmisel on vajalik kanda tolmu ja udu eest kaitsvaid hingamiskaitsevahendeid, ning ka siis, kui hingamiskaitsevahendeid tuleb sageli vahetada.

Anja Buchan, 3M ühekordsete- ja korduvkasutatavate respiraatorite tootejuht, on nentinud järgnevat: „Ühekordsed respiraatorid on saanud lahutamatuks osaks paljudest kasutusaladest, kus investeering korduvkasutatavatesse respiraatoritesse ei pruugi olla kuluefektiivne, või töökeskkondadest, kus töötajad ei tegele piisavalt hingamiskaitsevahendite korrashoiuga.”

3M™ VFlex™ tolmurespiraator on meie klassikalise tootesarja kõige uuenduslikum disain ning 3M on selle turule toonud selleks, et väljendada ettevõtte missiooni pakkuda efektiivseid ja lihtsalt kasutatavaid isikukaitsevahendeid, mis vastavad klientide kõikvõimalikele vajadustele.

Reljeefne esiosa hoiab respiraatorit suust eemal ning V-kujulised voldid tõmbuvad kokku ja laienevad nii, et kandjad saavad hõlpsamalt hingata, töötada ja suhelda.

3M™ VFlex™ tolmurespiraator on saadaval kahe suurusega, mis sobivad mitmesugustele näokujudele, ning kohandatav ninaklamber ja spetsiaalse disainiga kinnituskaitsmed aitavad kandjatel saavutada kohandatud sobivuse ning nõuetekohase hermeetilisuse. See tagab määratud kaitsefaktori 10, mis muudab respiraatori kasutamise sobivaks mitmesugustes töökeskkondades, kus töötajad puutuvad kokku kahjulike õhus levivate osakestega.

Respiraatori madal näoprofiil tagab suurepärase nägemisvälja ning kokkuvolditav disain võimaldab ruumisäästlikku hoiustamist ja paremat kaasaskantavust, muutes respiraatori äärmiselt sobivaks töötingimustesse, kus isikukaitsevahenditele ette nähtud hoiuruum on piiratud.

Et saada lisateavet 3M isikukaitsevahendite tootevaliku ja tugiteenuste kohta, Klõpsake siia.

3M ja VFlex on 3M ettevõtte kaubamärgid.

Tagasi uudiste juurde