3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Isikukaitsevahendid ja ohutuslahendused

Endeca tootekataloog
Isikukaitsevahendid
Isikukaitsevahendite lahendused
Klienditugi
Esiletõstetud tooted
Ressursid

3M lahendused kõikidele vajadustele

3M lahendused kõikidele vajadustele

14. juuli 2011

Mitmesuguse tehnoloogia arendamisega tegelev 3M on oma tootevalikusse lisanud uued kaitseülikonnad, mis moodustavad osa 3M isikukaitsevahendite terviklahendusest. 3M toob turule kaitseriiete uue ja laiendatud tootevaliku, mis on disainitud tagama kaitset mitmesuguste töökeskkonnas nahka kahjustavate ohutegurite eest.

3M™ kaitseülikonnad on varustatud mitmesuguste uudsete lahendustega, alates mugavatest hingavast materjalist paanidest ja lõpetades kõrgema kulumiskindlusega kangaste kasutamisega, mis tagab kaitseriiete suurema vastupidavuse rasketes töökeskkondades. Enamik mudeleid on varustatud kolmepaanilise kapuutsiga, mis on disainitud tagama täiustatud ühilduvust täiendavate isikukaitsevahenditega, ning kahesuunaliste lukkudega, mis suurendavad rõivastumislihtsust. Tuuleklapid tagavad lisakaitse ning õmblusteta õla- ja käiseosad suurendavad mugavust ning vähendavad saasteainete sissepääsuvõimalusi.

Lisavalikute hulka kuuluvad nii kaitse teatud bioloogiliste ohtude ja tuumaosakeste eest kui ka antistaatilised omadused ja alkoholiresistentsus, mis saavutatakse spetsiaalse kangaviimistlusega. Mugavuse ja liikumisvabaduse tagamiseks on käte ja jalgade piirkonnas kasutatud lisamaterjali ning mõned mudelid on varustatud kootud kätiste ning venivast materjalist vöökoha ja pahkluuääristega.

Jennifer Raymond, 3M kaitseülikondade tehniline insener, on selgitanud: „Potentsiaalsed nahka kahjustavad ohutegurid võivad tööstussektorite lõikes erineda, seetõttu on oluline pakkuda erineva kaitsetasemega kaitseülikondi, mis aitavad tagada töötajate kaitset ja mugavust ning täita töökeskkonnale õigusaktides sätestatud nõudeid isikukaitsevahenditele. 3M kaitseülikonnad on saadaval mitmesuguse tugevuse ja kaitsetasemetega, mis vastavad erinevatele keemilise kaitse suhtes Euroopa standardites kehtestatud nõuetele. Kaitseülikondade tootevalikusse kuuluvad nii kergemate tööülesannete täitmiseks mõeldud üldotstarbelised mudelid kui ka täiustatud mudelid, mille spetsiaalsed omadused tagavad sobivuse ohtlikumatesse töökeskkondadesse. See tähendab, et 3M pakub nüüd laia valikut lahendusi, mis on mõeldud eri tööstussektoritele ja kasutusaladele – alates ladustamisest või värvi pihustamisest ning lõpetades asbesti käsitsemise ja ohtlike jäätmete käitlemisega”.

Kaitseülikondade juurde on saadaval ka mitmesugused väga kvaliteetsed lisatarvikud, sealhulgas saapakaitsed ja jalatsikatted, pealisvarrukad ja kapuutsikatted, külastajate kaitseülikonnad ning tööpesu ja vestide komplektid.

3M™ kaitseülikondade materjale ja õmblusi on katsetatud rangete vastupidavuskriteeriumite suhtes ning toimivusklassid on toodud iga mudeli jaoks saadavalolevatel andmelehtedel.

Et saada lisateavet 3M-i poolt pakutavate uute kaitseülikondade ning isikukaitsevahendite tervikliku tootevaliku kohta, Klõpsake siia.

3M on 3M ettevõtte kaubamärk.

Tagasi uudiste juurde