Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Nafta- ja gaasitööstus

Nafta- ja gaasitööstus

3M jaoks on olulise tähtsusega teie äritegevuse ning töökeskkonna mõistmine, et saaks pakkuda teile vajalikke ohutuslahendusi ja isikukaitsevahendeid. Me kasutame teie ohutusprobleemide lahendamiseks oma asjatundlikkust erinevate tööstusharude lõikes ning aitame teil leida lahenduse, mis annab teile maksimaalsed võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks.

Integreeritud kahesuunaline peakomplekt

Tootevalik

Integreeritud kahesuunaline peakomplekt

See 3M Peltor™ Lite-Com™ kahesuunaline raadiosidel põhinev peakomplekt sobib ideaalselt kommunikatsioonvahendiks mürarikastes keskkondades. Selles on ühendatud kuulmiskaitse, vastupidavus ja oodatud mugavus.

Parimad võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks

Video

"Parimad võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks"

3M on teie jaoks olemas ja pakub lahendusi kõige raskematele ohutusprobleemidele. Me katsetame oma tooteid tegelikus töökeskkonnas ja tegelikes töötingimustes.

Mõeldud nõudlikele töökeskkondadele

Tootevalik

Mõeldud nõudlikele töökeskkondadele

3M™ Ultimate FX respiraatori välja töötamisel on lähtutud maksimaalsest mugavusest, vastupidavusest ja nähtavusest. See respiraator on valmistatud pehmest, kuid vastupidavast silikoonmaterjalist, ning selle lai klaas tagab suurepärase perifeerse nägemisulatuse.

Loodud vastu pidama.

Video

Loodud vastu pidama.

Uus tehnoloogia aitab kaitsta 3M™ Sealed ReLoad™ Retractable Lifeline tooteid korrosiooni eest, muutes selle suurepäraseks kukkumiskaitsevahendiks rasketes tingimustes merel.

Jälgi meid

Edasimüüjad

Vaata kust osta? 3M Isikukaitsevahendeid ja ohutustooteid.
 

Tugi

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral Võtke meiega ühendust.