3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Isikukaitsevahendid ja ohutuslahendused

Endeca tootekataloog
Isikukaitsevahendid
Isikukaitsevahendite lahendused
Klienditugi
Esiletõstetud tooted
Ressursid

Toiduainetööstuse isikukaitsevahendid

Toiduainetööstuse isikukaitsevahendid

Mugavus ilma kompromissideta

Ohutustooted ja isikukaitsevahendid toiduainetööstuses

Toiduainetööstuses on mitmeid protsesse ja tööülesandeid, mis võivad töötajaid asetada mitmesuguste potentsiaalsete terviseriskide mõjuvälja. Kaalumine, jaotamine, segamine, lõikamine, puhastamine, asutusesisene transport ning ladustamine. Töötajate adekvaatne kaitsmine selliste ohtude eest on äärmiselt oluline, mistõttu disainib ja toodab 3M efektiivseid tooteid, mis tagavad töötajate tõhusa kaitse.

Kuulmiskaitse

Kuulmiskaitsevahendite tootearendus

Toiduainetööstuses on sageli mitmeid tööprotsesse, millega kaasneb kahjulik müratase alates 85 dB(A) kuni 95 dB(A) pagaritööstuses, meiereides ja kondiitriärides kuni müratasemeni 100 dB(A) jahuveskites ning joogi- ja lihatööstuses. 3M pakub laia valikut spetsiaalselt toiduainetööstusele disainitud tooteid, sealhulgas kõrvatroppe, kõrvaklappe ja peakomplekte, mis tagavad kaitse kahjulike müratasemete eest.

Kasutage iga töötaja individuaalse kuulmiskaitsevajaduse analüüsimiseks 3M™ E-A-Rfit™ valideerimissüsteemi.

Seotud lahendused

Silmade kaitse

Silmade kaitse

3M pakub silmade kaitsmiseks mõeldud kahte põhitoodet, mis sobivad ideaalselt kasutamiseks toiduainetööstuse töökeskkonnas. Selliste töötingimustega kaasnevate potentsiaalsete riskide tõttu on silmade adekvaatne kaitse äärmiselt oluline. Masinate käsitsemisel ja hooldamisel vabaneb sageli lenduvaid jäätmeid või tahkeid osakesi. Tutvuge lähemalt 3M toodetega, mis on saadaval selliste ohtude vastu kaitse tagamiseks.

Tutvuge silmade kaitsevahenditega

Hingamiskaitsevahendid

Hingamiskaitsevahendid

Sage kokkupuude näiteks jahu, maitseainete või kohvi tolmuosakestega võib suurendada toiduainetööstuse töötajatel hingamisteede haiguste (näiteks kurnava ja potentsiaalselt eluohtliku astma) tekkeriski. Erilisse riskirühma kuuluvad töötajad, kelle tööülesanneteks on näiteks jahvatamine, sõelumine või koostisainete kaalumine.

3M pakub enam kui 30 aasta pikkuste hingamiskaitse kogemuste najal laia valikut kvaliteetseid ühekordseid respiraatoreid, mis tagavad usaldusväärse kaitse kahjulike tahkete osakeste eest.

Tutvuge meie tehnoloogiaga

3M™ Cool Flow™ klapp
Tutvuge hingamisteede kaitsevahenditega

Kaitserõivad

Kaitserõivad

3M tootevalikusse kuuluvad ühekordsed kaitseriideid, mis täiendavad hingamisteede, kõrvade, pea ja silmade kaitsevahendite tootevalikut ning pakuvad mitmekülgseid ohutuslahendusi klientidele, kes töötavad toiduainetööstuses.

3M pakub esmaklassilist valikut väga kvaliteetsetest kaitseriietest, laborikitlitest ja lisatarvikutest, mis on hingava materjali tõttu mugavad ja tagavad kaitse, tänu millele saate kindel olla. Tippklassi kvaliteediga tootedisainis on lähtutud kasutusefektiivsusest, maksimaalsest töötaja kaitsest võimalike ohtude eest ning keskkonna ristsaastumise vältimisest.

Tutvuge kaitseriiete tootevalikuga

Ohutustooted ja isikukaitsevahendid toiduainetööstuses

3M™ E-A-Rfit™ valideerimissüsteem

Tootevalik

3M™ E-A-Rfit™ valideerimissüsteem

Kiire ja täpne meetod mürasummutuse hindamiseks kõrvas, kuhu on sisestatud kõrvatropid.

3M™ Aura™ 9400+ seeria respiraator

Tootevalik

3M™ Aura™ 9400+ seeria respiraator

Aura™ respiraatorid on välja töötatud kasutamiseks eriti toiduainetööstuses, kus sage kokkupuude tolmuosakestega võib suurendada töötajatel kutseastma tekkeriski.

3M™ müramõõdik

Tootevalik

3M™ müramõõdik

Usaldusväärne seade, mis võimaldab määrata kindlaks, millal on mürarikkas keskkonnas vajalik kuulmiskaitsevahendeid kasutada.

Toiduainetööstusele mõeldud kõrvaklapid

Tootevalik

Toiduainetööstusele mõeldud kõrvaklapid

Spetsiaalselt toiduainetööstusele disainitud kuulmiskaitsevahend.

Jälgi meid
Toiduainetööstusele mõeldud isikukaitsevahendid

Edasimüüjad

Vaata 3M Isikukaitsevahendeid ja ohutustooteid.
 

Tugi

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral Võtke meiega ühendust.