Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde null

Isikukaitsevahendid ja ohutuslahendused

Endeca tootekataloog
Isikukaitsevahendid
Isikukaitsevahendite lahendused
Klienditugi
Esiletõstetud tooted
Ressursid

Ehitussektori isikukaitsevahendid

Ehitussektori isikukaitsevahendid

Ehitusplatsil täidetavad mitmesugused tööülesanded võivad seada ohtu töötajate tervise ja turvalisuse. Innustamaks töötajaid isikukaitsevahendeid kandma, pakub 3M laia valikut tooteid, mis on mugavad, stiilsed ning mida on hea kanda. Meie tugimaterjalide hulka kuuluvad allalaaditavad postrid ja presentatsioonid, mida saab kasutada koolitustel, ning tüüpilistest ehitustöödest lähtuvad valikujuhendid, mis aitavad teil valida konkreetse tööülesande jaoks õige varustuse.

Ehitussektorile mõeldud 3M toodete disaini, tootmise ja hoolduse kohta üksikasjaliku informatsiooni saamiseks tutvuge 3M ehitussektori tootematerjalidega.

Hingamiskaitsevahendid

Tootevalik

Hingamiskaitsevahendid

Ehitustöölised võivad oma töös puutuda kokku märkimisväärsete hingamisteid kahjustavate ohuteguritega. 3M on hingamisteede kaitsmisel ilmne valik, sest tootevalikusse kuuluvad ühekordsed respiraatorid, korduvkasutatavad respiraatorid, mida saab kasutuskordade vahel puhastada, ning mitmesugused motoriseeritud ja suruõhuvarustusega respiraatorsüsteemid, mis tagavad teile kaitse pikkadeks ajaperioodideks.

Parimad võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks

Video

„Parimad võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks”

3M on teie jaoks olemas, pakkudes lahendusi ehitusplatsil ettetulevatele raskeimatele ohutusprobleemidele. Me toome oma tooted ehitusplatsile reaalsetes töötingimustes katsetamiseks.

Jälgi meid

Edasimüüjad

Vaata kust osta? 3M Isikukaitsevahendeid ja ohutustooteid.
 

Tugi

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral Võtke meiega ühendust.