3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Isikukaitsevahendid ja ohutuslahendused

Endeca tootekataloog
Isikukaitsevahendid
Isikukaitsevahendite lahendused
Klienditugi
Esiletõstetud tooted
Ressursid

Ehitussektori isikukaitsevahendid

Ehitussektori isikukaitsevahendid

Ehitusplatsil täidetavad mitmesugused tööülesanded võivad seada ohtu töötajate tervise ja turvalisuse. Innustamaks töötajaid isikukaitsevahendeid kandma, pakub 3M laia valikut tooteid, mis on mugavad, stiilsed ning mida on hea kanda. Meie tugimaterjalide hulka kuuluvad allalaaditavad postrid ja presentatsioonid, mida saab kasutada koolitustel, ning tüüpilistest ehitustöödest lähtuvad valikujuhendid, mis aitavad teil valida konkreetse tööülesande jaoks õige varustuse.

Ehitussektorile mõeldud 3M toodete disaini, tootmise ja hoolduse kohta üksikasjaliku informatsiooni saamiseks tutvuge 3M ehitussektori tootematerjalidega.

Hingamiskaitsevahendid

Tootevalik

Hingamiskaitsevahendid

Ehitustöölised võivad oma töös puutuda kokku märkimisväärsete hingamisteid kahjustavate ohuteguritega. 3M on hingamisteede kaitsmisel ilmne valik, sest tootevalikusse kuuluvad ühekordsed respiraatorid, korduvkasutatavad respiraatorid, mida saab kasutuskordade vahel puhastada, ning mitmesugused motoriseeritud ja suruõhuvarustusega respiraatorsüsteemid, mis tagavad teile kaitse pikkadeks ajaperioodideks.

Parimad võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks

Video

„Parimad võimalused oma töökeskkonna kaitsmiseks”

3M on teie jaoks olemas, pakkudes lahendusi ehitusplatsil ettetulevatele raskeimatele ohutusprobleemidele. Me toome oma tooted ehitusplatsile reaalsetes töötingimustes katsetamiseks.

Jälgi meid

Edasimüüjad

Vaata 3M Isikukaitsevahendeid ja ohutustooteid.
 

Tugi

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral Võtke meiega ühendust.