3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Poleerimine

Poleerimine

Poleerimine pärast defektide eemaldamist värskelt värvitud või vanadelt värvipindadelt. Kandke piisav kogus 3M™ Perfect-it™ III Fast Cut Plus poleerimispastat (50417) poleerpadjale.

Asetage poleerimispadi masina külge ja käivitage masin. Poleerige korraga väiksel pinnal. Kui alustate uue ala poleerimist, lisage pastat.

Poleerimisprotsessi tutvustav plakat

Peenpoleerimine

Kinnitage 3M™ High Gloss poleerimispadi (50488) poleerimismasinale ja kandke 3M™ Perfect-it™ III Extra Fine poleerimispastat (80349) vahtplast poleerpadjale (50488 kollane). Poleerige pinda kuni soovitud kõrgläige on saavutatud.

Poleerimisprotsessi tutvustav plakat

Hologrammieemaldus ja kõrgläige

Enne 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ SE poleerimispasta (50383) kasutamist raputage pudelit. Poleeriga korraga väiksel pinnal.

Pinna hologrammieemalduseks ja kõrgläike saavutamiseks, alustage pinnatöötlemist 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ poleerimispadjaga (50388) poleerides pinda keskmise survega, et eemaldada pinna poleerimisel tekkinud hologrammid. Seejärel vähendage survet pinnale, et saavutada parim kõrgläikega lõpptulemus.

NB. Eemaldage liigne poleerimispasta jääk 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ Ultra Soft mikrokiudlapiga (50486).

Poleerimisprotsessi tutvustav plakat

Lisainformatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust