Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde null

Ehitusvaldkond

Et vastata klientide vajadustele arendab ja tutvustab 3M innovatiivseid lahendusi ehituskomponentide tootjatele, struktuur klaasimise, fassaadide katmise, büroo vaheseinte, uste, akende ja liftide tootmise optimeerimiseks.

Ehitusvaldkond

Koostamine

Klaaside kinnitamine

3M-i uus VHB kahepoolne teip võimaldab klaaside kinnitamisel alternatiivset lahendust klaasi liistude ja silikoonhermeetikute asemel, lihtsustamaks ja kiirendamaks tööprotsessi. Vastavasisuline sertifikaat(European Technical Notice No. 09/0024) on kehtiv alates märts 2009.

Välisfassaadidetailide ühendamine

3M™ VHB kahepoolne teip võimaldab tugevdusribide kinnitamist välisfassaadi paneelidele optimeerides tööprotsessi kuna puudub kuivamisaeg ja ei teki ülejääke.

Büroo klaasvaheseinte ühendamine

2mm paksune, läbipaisev VHB teip on klientide esmane valik büroo klaasvaheseinte paigaldamisel kuna vähendab paigalduseks kuluvat aega ning jätab suurepärase läbipaistva ühenduse.

Liistude kinnitamine klaasile ja fassaadile

3M-il on lai valik, erineva värviga (halli, musta, valget, läbipaistvat), kahepoolsetest akrüülvahtteipidest, mis sobivad liistude kinnitamiseks klaasile ja fassaadile. Teip sobib värvitud alumiiniumist, PVC-st või lakitud puidust liistude kinnitamiseks.

Välisfassaadid

Ühendage puitliiste aknaraamidele kasutades selleks 3M™ Scotch-Weld™ Reactive PUR TS-230.

Kinnitamine

Isolatsiooni materjali tihendamine

3M™ 3334FSK alumiiniumteip on ideaalne alumiiniumiga kaetud pleksiklaasi ja kivivilla tihendamiseks, et tekitada aurutõke ja soojusisolatsioon.

Teip on spetsiaalse liimiga, mis võimaldab paigaldust ka madalatel temperatuuridel ja sobib kasutamiseks ka talvisel perioodil. (UL 723, tule ja suitsu levikut takistav).

Kaitse

Ajutine kaitse niiskuse ja UV-kiirguse eest

3M™ 8979 riideteip kaitseb torude otsi välitingimustes ladustamisel, mitme kuu vältel. Teipi on võimalik eemaldada liimi jälgedeta peale 6 kuulist UV-kiirguse käes ladustamist.

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral võtke meiega ühendust