3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Ehitusvaldkond

Et vastata klientide vajadustele arendab ja tutvustab 3M innovatiivseid lahendusi ehituskomponentide tootjatele, struktuur klaasimise, fassaadide katmise, büroo vaheseinte, uste, akende ja liftide tootmise optimeerimiseks.

Ehitusvaldkond

Koostamine

Klaaside kinnitamine

3M-i uus VHB kahepoolne teip võimaldab klaaside kinnitamisel alternatiivset lahendust klaasi liistude ja silikoonhermeetikute asemel, lihtsustamaks ja kiirendamaks tööprotsessi. Vastavasisuline sertifikaat(European Technical Notice No. 09/0024) on kehtiv alates märts 2009.

Välisfassaadidetailide ühendamine

3M™ VHB kahepoolne teip võimaldab tugevdusribide kinnitamist välisfassaadi paneelidele optimeerides tööprotsessi kuna puudub kuivamisaeg ja ei teki ülejääke.

Büroo klaasvaheseinte ühendamine

2mm paksune, läbipaisev VHB teip on klientide esmane valik büroo klaasvaheseinte paigaldamisel kuna vähendab paigalduseks kuluvat aega ning jätab suurepärase läbipaistva ühenduse.

Liistude kinnitamine klaasile ja fassaadile

3M-il on lai valik, erineva värviga (halli, musta, valget, läbipaistvat), kahepoolsetest akrüülvahtteipidest, mis sobivad liistude kinnitamiseks klaasile ja fassaadile. Teip sobib värvitud alumiiniumist, PVC-st või lakitud puidust liistude kinnitamiseks.

Välisfassaadid

Ühendage puitliiste aknaraamidele kasutades selleks 3M™ Scotch-Weld™ Reactive PUR TS-230.

Kinnitamine

Isolatsiooni materjali tihendamine

3M™ 3334FSK alumiiniumteip on ideaalne alumiiniumiga kaetud pleksiklaasi ja kivivilla tihendamiseks, et tekitada aurutõke ja soojusisolatsioon.

Teip on spetsiaalse liimiga, mis võimaldab paigaldust ka madalatel temperatuuridel ja sobib kasutamiseks ka talvisel perioodil. (UL 723, tule ja suitsu levikut takistav).

Kaitse

Ajutine kaitse niiskuse ja UV-kiirguse eest

3M™ 8979 riideteip kaitseb torude otsi välitingimustes ladustamisel, mitme kuu vältel. Teipi on võimalik eemaldada liimi jälgedeta peale 6 kuulist UV-kiirguse käes ladustamist.

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral võtke meiega ühendust