Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Identifitseerimine

Etiketid võimaldavad toodete seerianumbrite, trükispetsifikatsioonide, kasutusjuhiste, jne trükkimist ning tootele kinnitamist. 3M pakub laias valikus kõrgtehnoloogilisi etiketimaterjale kasutamiseks toodetel, kus etiketil kajastatud info selge loetavus ja tugev nakkuvus on pikaajaliselt nõutavad.

Identifitseerimine

Purunev turvaetiketimaterjal

3M purunevad turvaetiketimaterjalid murduvad eemaldamisel väikesteks osadeks muutes etiketi ühes tükis eemaldamise võimatuks.

Need turvaetiketimaterjalid kinnituvad tugevalt erinevate siledate substraatide pinnale, näiteks metallid, värvitud pinnad ja madala pinnaenergiaga materjalid.

Trükkplaadi identifitseerimine

Vastupidav kõrgetel temperatuuridel (kuni 300°C).

3M kõrge temperatuuritaluvusega 3922 etiketimaterjal on sobilik trükkplaatidele kinnitatavate prinditud etikettide valmistamiseks, kus vastupidavus ja kõrge temperatuuri taluvus on nõutav.

Arvutite identifitseerimine

3M™ Polüestrist etiketimaterjalid 7871EC ja 7872EC leiavad kasutust triipkoodide etikettidel, mis peavad vastu pidama rasketes keskkonnatingimustes.

Need tooted on kaetud 3M™ 350E liimiga, mis kinnitub tugevalt madala ja kõrge pinnaenergiaga plastidele, metallidele, värvitud metallidele ja pulbervärvitud pindadele.

Tagastatavate plastanumate identifitseerimine

3M Polüestrist 92200 etiketimaterjal on kaetud 3M™ SE100 liimiga, mis kinnitub tugevalt erinevatele komposiitmaterjalidele.

Kaitsev kattelaminaat

Kattelaminaat kaitseb etiketti, et sellel olev info maha ei kuluks.

Etiketid on tänu läbipaistvale kattelaminaadile kaitstud väliskeskkonna, kulumise ja UV pleekimise eest säilitades esialgse kaubandusliku välimuse.

 

 

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral võtke meiega ühendust