3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Identifitseerimine

Etiketid võimaldavad toodete seerianumbrite, trükispetsifikatsioonide, kasutusjuhiste, jne trükkimist ning tootele kinnitamist. 3M pakub laias valikus kõrgtehnoloogilisi etiketimaterjale kasutamiseks toodetel, kus etiketil kajastatud info selge loetavus ja tugev nakkuvus on pikaajaliselt nõutavad.

Identifitseerimine

Purunev turvaetiketimaterjal

3M purunevad turvaetiketimaterjalid murduvad eemaldamisel väikesteks osadeks muutes etiketi ühes tükis eemaldamise võimatuks.

Need turvaetiketimaterjalid kinnituvad tugevalt erinevate siledate substraatide pinnale, näiteks metallid, värvitud pinnad ja madala pinnaenergiaga materjalid.

Trükkplaadi identifitseerimine

Vastupidav kõrgetel temperatuuridel (kuni 300°C).

3M kõrge temperatuuritaluvusega 3922 etiketimaterjal on sobilik trükkplaatidele kinnitatavate prinditud etikettide valmistamiseks, kus vastupidavus ja kõrge temperatuuri taluvus on nõutav.

Arvutite identifitseerimine

3M™ Polüestrist etiketimaterjalid 7871EC ja 7872EC leiavad kasutust triipkoodide etikettidel, mis peavad vastu pidama rasketes keskkonnatingimustes.

Need tooted on kaetud 3M™ 350E liimiga, mis kinnitub tugevalt madala ja kõrge pinnaenergiaga plastidele, metallidele, värvitud metallidele ja pulbervärvitud pindadele.

Tagastatavate plastanumate identifitseerimine

3M Polüestrist 92200 etiketimaterjal on kaetud 3M™ SE100 liimiga, mis kinnitub tugevalt erinevatele komposiitmaterjalidele.

Kaitsev kattelaminaat

Kattelaminaat kaitseb etiketti, et sellel olev info maha ei kuluks.

Etiketid on tänu läbipaistvale kattelaminaadile kaitstud väliskeskkonna, kulumise ja UV pleekimise eest säilitades esialgse kaubandusliku välimuse.

 

 

Täpsema informatsiooni saamiseks või küsimuste korral võtke meiega ühendust