3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Elamud

Lahendused, mida 3M aknakiled pakuvad elamutele

Elamud

Turvalisus elamutes

Elumajade turvalahenduste ja energiakasutuse puhul tuleb arvestada eriliste nõudmistega. Elanikele annab hingerahu, kui aknad, kui maja kõige kergemini rünnatavad osad, saavad kaitseks 3M turvakiled.

Kui majja püütakse akna kaudu sisse tungida , püsib pragunenud klaas raamis ja takistab sissepääsu ka tugeva rünnaku puhul. Saate öösel rahus magada teades, et te ise, pere ja teie vara on turvaliselt kaitstud.

3M kile kaitseb aknaid, uksi ja inimesi juhuslike vigastuste eest, kui keegi komistades või libastudes kukub vastu klaasi.

Elamud

Päikesekaitse elamutes

Kui teie majal on suured aknad või palju aknaid lõuna poole, kannatavad kardinad, mööbel, vaibad, puitpõrandad ja kunstiteosed pleekimise pärast, mida päikeseenergia põhjustab.

3M päikesekaitsekiled blokeerivad kuni 99,9% UV-kiirgusest, mis on värvipigmentide pleekimise peamine põhjus.

Kodu on puhkamise ja lõõgastumise koht. Kui see on liiga palav või liiga külm, siis tekib kindlasti stress. Paigaldades päikesekaitsekile suureneb mugavuse tase, sest 3M kiled ei lase liigset soojusenergiat sisse

peegeldades suvise intensiivse energiavoo tagasi. Energiakile hoiab ka talviseid soojakadusid ohjes, hoides tubades mõnusat soojust. Tänu sellele säästate energiat , sest kütte- ja jahutussüsteemid võivad töötada väiksema koormusega ja maja halduskulud vähenevad.

Elamud

Muud lahendused

3M päikesekaitse ja turvakiled võivad huvi pakkuda sisekujundajatele , kes tahavad saavutada kindlat stiili ja muuta valgushulka ruumis.

Elamute ehitajad saavad ehitada maju, mis on energiasäästlikumad ja seetõttu ostjaile huvipakkuvamad ja väärtuslikumad.

Aknakiled pakuvad võimalusi ka arhitektidele , kes saavad luua uusi lahendusi valguse juhtimiseks.

Tegutsege kohe! Et 3M kiletehnoloogiast kasu saada, palun võtke ühendust