3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Ärihooned

3M aknakiled kaubandusfirmadele

Ärihooned

Ärihoonete turvalisus

Ettevõtete aknaile esitatakse spetsiifilisi kaitse ja turvanõuedeid. Poeaknail on sageli väljapanekud, mis on nii UV-kiirte kui mõnikord ka saamahimuliste kaaskodanike mõjuvallas.

Vägivaldne sissetung ja murdvargused tekitavad muret paljudele firmaomanikele. Kasutades 3M turvakilet saab riski madalate kuludega maandada. Kile hoiab akna koos ka pärast märkimisväärse jõuga sissetungikatset.

Poodidele ja büroodele tekitavad kõige rohkem kahju ka rahvarahutused. Kauplused võtavad endale pearaskuse vihaste linnakodanike väljaelamisobjektidena, kuhu sissetungides lõhutakse, röövitakse ja mürgeldatakse. Pääsevad need majad, kuhu on aegsasti paigaldatud turvakiled.

Tervisekaitse ja ohutusnõuded peavad äriorganisatsioonides, kus on töötajad ja kliendid, olema olulisel kohal tähtsuse järjekorras. 3M turvakiled väldivad vigastusi õnnetusjuhtumite korral, kui keegi komistab, libastub ja kogemata klaasi lõhub, vähendades tunduvalt firma kanda jäävaid kohustusi sellistes olukordades.

Ärihooned

Päikesekaitse ärihooneis

Päikesekiirgus tekitab ka kaubandusfirmadele mitmeid probleeme. Üürnike mugavus on oluline prioriteet ärihoonete haldajaile. 3M päikesekaitsekiled kontrollivad hääletult sisetemperatuuri muutes kauplused, ostukeskused ja bürood meeldivaks kohaks, kus käia ja töötada. Samad kiled muudavad interjöörid kliendisõbralikeks vähendades valguse eredaid peegeldusi ekraanidelt ja läikivatelt pindadelt.

3M päikesekaitsekiled annavad ka olulist energiasäästu peegeldades soojusenergia suvel väljapoole ja hoides talvel toasooja sees. Tulemusena ei pea konditsioneer ja küttesüsteem nii tugevasti töötama ning hoone püsikulud vähenevad.

Nagu varem märkisime, on kaubad, tekstiilid ja mööbel vaateakendel UV-kiirte otsese mõju all, sest UV on värvide ja pigmentide pleekimise peamine põhjus. Kinga- ja riidekaupluste, vaipade, mööbli ja spordipoodide väljapanekud võidavad 3M kaitsekile kasutamisega, sest kile pidurdab tunduvalt päikeseenergia mõjujõudu.

Ärihooned

Muud trendid ärihoonete kiletamisel

Ka muud põhjused mängivad rolli ettevõtteile sobivate lahenduste leidmisel, äritegevuse jätkusuutlikkust võib hoida, kaitsta oma kaubamärke lihtsalt kasutades 3M aknakilet.

Töötajate kõrge tootlikkus, firma suundumine rohelisele mõtteviisile ning ühtlasi investeeringute tasuvuse saavutamine - kõike seda annab 3M aknakile paigaldamine ärihoonele.

Tegutsege kohe! Et 3M kiletehnoloogiast kasu saada, palun võtke ühendust