Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

3M Prestige Exterior päikesekaitsekile paigaldati USA suursaadiku residentsi hoonele Belgias

27/04/2012

Back to

3M teatas täna oma uue päikesekaitsekile paigaldamisest Ühendriikide suursaadiku Howard Gutmani residentsile Belgias, 2011 Energiatõhususe Globaalse Foorumi ajal, mis on osa Euroopa Liidu Energia Nädalast Brüsselis. Energiatõhususe Foorum on valitsusametnike, ettevõtete ja valitsusväliste energiatõhususe algatuste rakendamisest huvitatud ringkondade eksklusiivne kogunemine.

Renoveerimisprojekt toimus Foorumi "Roheliste saatkondade liiga" partnerlusena, mille eesmärk on tuua esile energiatõhususe meetmeid kõrgetasemeliste paigalduste kaudu.

Suursaadiku elukoht läbis põhjaliku "rohelise renoveerimise", et esitleda energiatõhusust tõstvaid tooteid, mis sobivad 230-aastasele 1500 m2 hoonele. See silmapaistev ajalooline hoone on ideaalne koht Prestige päikesekaitsekilede kasutamiseks kuna see ei muuda ehitise välimust.

Prestige kile põhineb unikaalsel nanotehnoloogial ja koosneb sadadest õhukestest mitte-metalliseeritud kihtidest tõhusa soojustõrje saavutamiseks ilma klaasi peegelduvust suurendamata.

""Roheliste saatkondade liiga" on mainekas ettevõtmine, mis lubab meil näidata uue kile energiasäästlikkust ja mugavust, mis sobib hästi topelt ja kolmekordse klaaspaketiga akendele hooneil kogu maailmas," ütles Pam Kellenberger, 3M. "Meil on väga suur au osaleda selles projektis ja toetada "Roheliste saatkondade liiga" jõupingutusi."

 

Back to