3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

3M Prestige Exterior päikesekaitsekile paigaldati USA suursaadiku residentsi hoonele Belgias

27/04/2012

Back to

3M teatas täna oma uue päikesekaitsekile paigaldamisest Ühendriikide suursaadiku Howard Gutmani residentsile Belgias, 2011 Energiatõhususe Globaalse Foorumi ajal, mis on osa Euroopa Liidu Energia Nädalast Brüsselis. Energiatõhususe Foorum on valitsusametnike, ettevõtete ja valitsusväliste energiatõhususe algatuste rakendamisest huvitatud ringkondade eksklusiivne kogunemine.

Renoveerimisprojekt toimus Foorumi "Roheliste saatkondade liiga" partnerlusena, mille eesmärk on tuua esile energiatõhususe meetmeid kõrgetasemeliste paigalduste kaudu.

Suursaadiku elukoht läbis põhjaliku "rohelise renoveerimise", et esitleda energiatõhusust tõstvaid tooteid, mis sobivad 230-aastasele 1500 m2 hoonele. See silmapaistev ajalooline hoone on ideaalne koht Prestige päikesekaitsekilede kasutamiseks kuna see ei muuda ehitise välimust.

Prestige kile põhineb unikaalsel nanotehnoloogial ja koosneb sadadest õhukestest mitte-metalliseeritud kihtidest tõhusa soojustõrje saavutamiseks ilma klaasi peegelduvust suurendamata.

""Roheliste saatkondade liiga" on mainekas ettevõtmine, mis lubab meil näidata uue kile energiasäästlikkust ja mugavust, mis sobib hästi topelt ja kolmekordse klaaspaketiga akendele hooneil kogu maailmas," ütles Pam Kellenberger, 3M. "Meil on väga suur au osaleda selles projektis ja toetada "Roheliste saatkondade liiga" jõupingutusi."

 

Back to