3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Interbrand tunnustab 3M-i Parimate Globaalsete Roheliste Brändide seas

27/04/2012

Back to Uudised

3M on nimetatud üheks maailma Parimaks Globaalseks Roheliseks Brändiks juhtiva brändikonsultandi INTERBRAND poolt. 2011 nimekirjas oli 3M teisel kohal maailmas.

Interbrandi arvestuse aluseks on laiapõhjaline analüüs nii keskkonnalase käitumise kui tarbijate hinnangute osas paljudel turgudel. 3M-i tunnustati aastakümnete pikkuse pühendumise eest keskkonna-alasele tegevusele ja hulga säästlike toodete eest. Lisaks tõstis uurimus esile ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutliku tegevuse, sealhulgas auhinnatud energiasäästuprogrammi.

"Esmakordselt formuleeris 3M "Saastamise Vältimine Tasub" (Pollution Prevention Pays, 3P) programmi 1975. aastal ja on teinud sest peale märkimisväärseid edusamme säästueesmärkide saavutamisel. Aastal 2009 loodi Taastuvenergia Divisjon, et arendada ja pakkuda energiatootmise ja energiasäästulahendusi ning rahuldada kasvavat nõudlust energiaturul", ütles Mike Roman, 3M Taastuvenergia Divisioni asepresident ja juht. "Oleme eriti uhked oma positsiooni üle Interbrand 2011 nimekirjas, sest ettevõte püüab tulevastele põlvedele teejuhiks olla kaaluka säästva tegevusega."

Lisateabe saamiseks 3M-i pühendumisest keskkonnakaitsele, palun külastage: www.3m.com/sustainability.

Siit leiate kõik firmad, mis kuuluvad Globaalsesse Roheliste Brändide nimistusse: http://www.interbrand.com/en/best-global-brands/Best-Global-Green-Brands/2011-Report/BestGlobalGreenBrandsTable-2011.aspx

 

Back to Uudised