Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Interbrand tunnustab 3M-i Parimate Globaalsete Roheliste Brändide seas

27/04/2012

Back to Uudised

3M on nimetatud üheks maailma Parimaks Globaalseks Roheliseks Brändiks juhtiva brändikonsultandi INTERBRAND poolt. 2011 nimekirjas oli 3M teisel kohal maailmas.

Interbrandi arvestuse aluseks on laiapõhjaline analüüs nii keskkonnalase käitumise kui tarbijate hinnangute osas paljudel turgudel. 3M-i tunnustati aastakümnete pikkuse pühendumise eest keskkonna-alasele tegevusele ja hulga säästlike toodete eest. Lisaks tõstis uurimus esile ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutliku tegevuse, sealhulgas auhinnatud energiasäästuprogrammi.

"Esmakordselt formuleeris 3M "Saastamise Vältimine Tasub" (Pollution Prevention Pays, 3P) programmi 1975. aastal ja on teinud sest peale märkimisväärseid edusamme säästueesmärkide saavutamisel. Aastal 2009 loodi Taastuvenergia Divisjon, et arendada ja pakkuda energiatootmise ja energiasäästulahendusi ning rahuldada kasvavat nõudlust energiaturul", ütles Mike Roman, 3M Taastuvenergia Divisioni asepresident ja juht. "Oleme eriti uhked oma positsiooni üle Interbrand 2011 nimekirjas, sest ettevõte püüab tulevastele põlvedele teejuhiks olla kaaluka säästva tegevusega."

Lisateabe saamiseks 3M-i pühendumisest keskkonnakaitsele, palun külastage: www.3m.com/sustainability.

Siit leiate kõik firmad, mis kuuluvad Globaalsesse Roheliste Brändide nimistusse: http://www.interbrand.com/en/best-global-brands/Best-Global-Green-Brands/2011-Report/BestGlobalGreenBrandsTable-2011.aspx

 

Back to Uudised