3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Ford parandab töötajate mugavust ja vähendab kulutusi 3M aknakilega

30/05/2012

Back to Näiteid elust

Ford Motor avastas, et aastaringselt töötajaile mugava temperatuuri säilitamine nende 40 aastat vanas peahoones Detroitis on raske ülesanne. 12-korruseline hoone on peaaegu täielikult klaasist. Pimestav päike raskendas hoones töötavatel inimestel tööd arvutitega.

Pärast 40 aastat erinevaid püüdeid parandada temperatuurikontrolli hoones, sai Fordi probleem lahenduse, kui 3M aknakilede volitatud paigaldaja kleepis 3M Silver kile kõigile 3083 aknale.

Paigaldaja kattis kilega rohkem kui 7700 ruutmeetrit klaasi. Tänu kogemustele ja paigaldusmeeskonna tõhusale tööle valmis projekt 6 nädalat graafikust ees.

TULEMUSED

Kuigi kõige olulisem tulemus on töötajate suurem mugavus, ütleb Ford, et ettevõte saab nüüd kasu energiatarbimise vähenemisest, mis hinnanguliselt moodustab 57 000 USD aastas.

Enne kile paigaldamist sai Ford kuumadel suvepäevadel jahutada hoone sisetemperatuuri kõige rohkem 27 kraadini. Nüüd on isegi 32-kraadistel päevadel temperatuur püsinud mugaval 22-kraadisel tasemel.

Ettevõttel on kasu ka hoone ilusast välimusest. Samas vähenes pimestav valgus arvutiekraanidel. Hoones asuvas kauplemiskeskuses polnud seitsmel aastal kardinaid kordagi avatud, sest muidu poleks päikesevalgus lasknud näha ekraane. Nüüd saavad töötajad nautida võimalust vaadata aknast välja.

3M EELIS

Fordile tehti kolm pakkumist, üks neist volitatud 3M kilepaigaldajalt. "Ford oli näinud meie varasemaid töid ja neile meeldis idee kasutada 3M tooted, sest 3M-l on suurepärane maine," ütles kilepaigaldaja esindaja Roeder. "Siin oli oluline projekti müümine, sest Ford teadis, et 3M seisab oma teenuse ja toote eest."

 

Back to Näiteid elust