3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Päikesekaitse

3M aknakiledega saate kiiresti ja edukalt lahendada probleeme, mis on seotud liigse päikeseenergiaga hoones

Energia säästmine

Päikesekaitse

Kütmine, õhujahutus ja kardinad võivad olulisel määral tõsta hoone haldamise püsikulusid, eriti arvestades elektrienergia ja küttekulude iga-aastase kasvuga. Suvel tõstab päikesekiirgus hoone termilist koormust kuni 60%. Tõhusad 3M päikesekaitsekiled vähendavad akende kaudu sisenevat päikesekiirgust kuni 84% ja vähendavad olulisel määral sõltuvust õhu jahutamisest, andes võimaluse kontrollida sisetemperatuuri efektiivsemalt.

Meeldivam sisekliima

Päikesekaitse

Ere päikesevalgus ja intensiivne soojuskiirgus teevad suvel hooneis mugavate elu- ja töötingimuste hoidmise raskeks. Ideaalne töökeskkond pole ei liiga kuum ega liiga külm. Iga kraad üle 23°C toob kaasa tootlikkuse languse 5% võrra. 3M päikesekaitsekiled blokeerivad suure osa soojuskiirgusest luues töötamiseks ja elamiseks paraja sisekliima. Ka ere valgus ei ole meeldiv ning väsitab silmi. 3M päikesekaitsekiled varjestavad liigse valguse ja peegeldused ning loovad mugava valgusrezhiimi.

Pleekimise vähendamine

Päikesekaitse

UV-kiirgus on suures osas süüdi värvide tuhmumises ja materjalide vananemises. Ükski kile ei suuda pleekimist täielikult peatada, kuid 3M aknakiled vähendavad UV-kiirgust 99,9% ja suudavad oluliselt pleekumisprotsessi aeglustada. 3M päikesekaitsekiled on äärmiselt kasulikud näit kaupluseakende, galeriide ja muuseumide väljapanekute kaitsel, pikendades nende säravat välimust ja andes vastupidavust.

Valguse ja peegelduste vähendamine

Päikesekaitse

Töötades arvutiga või vaadates mõnda ekraani, kui päike sellele peale paistab, on tõeliselt frustreeriv ja väsitav. 3M päikesekaitsekiled vähendavad valgushulka ning kaitsevad silmi väsimuse ja pinge eest. Night Vision ja Prestige kiledes on metallisisaldust vähendatud või puudub see täiesti. Nii on Prestige kile paigaldatuna vaevumärgatav ja tal pole peegeldusi ei sise- ega välispinnal. Hoone välisilme ei muutu ning nii sise- kui välisvaated püsivad sama kaunina kui enne.

Tegutsege kohe! Et 3M kiletehnoloogiast kasu saada, palun võtke ühendust