Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Päikesekaitse

3M aknakiledega saate kiiresti ja edukalt lahendada probleeme, mis on seotud liigse päikeseenergiaga hoones

Energia säästmine

Päikesekaitse

Kütmine, õhujahutus ja kardinad võivad olulisel määral tõsta hoone haldamise püsikulusid, eriti arvestades elektrienergia ja küttekulude iga-aastase kasvuga. Suvel tõstab päikesekiirgus hoone termilist koormust kuni 60%. Tõhusad 3M päikesekaitsekiled vähendavad akende kaudu sisenevat päikesekiirgust kuni 84% ja vähendavad olulisel määral sõltuvust õhu jahutamisest, andes võimaluse kontrollida sisetemperatuuri efektiivsemalt.

Meeldivam sisekliima

Päikesekaitse

Ere päikesevalgus ja intensiivne soojuskiirgus teevad suvel hooneis mugavate elu- ja töötingimuste hoidmise raskeks. Ideaalne töökeskkond pole ei liiga kuum ega liiga külm. Iga kraad üle 23°C toob kaasa tootlikkuse languse 5% võrra. 3M päikesekaitsekiled blokeerivad suure osa soojuskiirgusest luues töötamiseks ja elamiseks paraja sisekliima. Ka ere valgus ei ole meeldiv ning väsitab silmi. 3M päikesekaitsekiled varjestavad liigse valguse ja peegeldused ning loovad mugava valgusrezhiimi.

Pleekimise vähendamine

Päikesekaitse

UV-kiirgus on suures osas süüdi värvide tuhmumises ja materjalide vananemises. Ükski kile ei suuda pleekimist täielikult peatada, kuid 3M aknakiled vähendavad UV-kiirgust 99,9% ja suudavad oluliselt pleekumisprotsessi aeglustada. 3M päikesekaitsekiled on äärmiselt kasulikud näit kaupluseakende, galeriide ja muuseumide väljapanekute kaitsel, pikendades nende säravat välimust ja andes vastupidavust.

Valguse ja peegelduste vähendamine

Päikesekaitse

Töötades arvutiga või vaadates mõnda ekraani, kui päike sellele peale paistab, on tõeliselt frustreeriv ja väsitav. 3M päikesekaitsekiled vähendavad valgushulka ning kaitsevad silmi väsimuse ja pinge eest. Night Vision ja Prestige kiledes on metallisisaldust vähendatud või puudub see täiesti. Nii on Prestige kile paigaldatuna vaevumärgatav ja tal pole peegeldusi ei sise- ega välispinnal. Hoone välisilme ei muutu ning nii sise- kui välisvaated püsivad sama kaunina kui enne.

Tegutsege kohe! Et 3M kiletehnoloogiast kasu saada, palun võtke ühendust