3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Akende ohutus

Kasutage 3M turvakilesid, et saavutada ohutus ja ennetada probleeme, mis seotud õnnetusjuhtumite ja loodusõnnetuste poolt tekitatud kahjuga.

Looduskatastroofid

Akende ohutus

On aegu, kui maailm on ohtlik koht, nt kui loodusõnnetused - tormid, orkaanid, tornaadod, maavärinad - meid tabavad ja kui on üsna vähe võimalik teha hoonete kaitsmiseks. Kuid planeerides on võimalik valmistada hooneid ette kõige hullemateks ilmaoludeks. Aknad on hoone kõige nõrgemad osad, kuid aknakile suudab ka ekstreemsetes oludes hoida klaasid ees ning kaitsta elanikke ja varasid killuvigastuste eest ning isoleerida siseruumid tuule, vihma ja lendava prahi eest.

Purunenud klaas ja lendavad killud

Akende ohutus

Kui kaitseta klaas puruneb, võivad killud lennata laiali suure kiirusega ja põhjustada tõsiseid ja isegi surmavaid vigastusi inimestele ning rikkuda ka vara. 3M turvakiled pakuvad kaitset juhusliku löögi, kukkumise või komistamise tagajärjel tekkivate vigastuste eest, mis on eriti vajalik koolides ja lasteaedades. Katsetused on näidanud, et 3M turvakile suudab kilde kinni hoida. Isegi juhul kui kogu aken ja raam lendab plahvatuse tagajärjel hoonest välja, vähendab turvakile oluliselt lendavate kildude hulka ja kiirust ning tänu sellele ka inimvigastusi.

Tegutsege kohe! Et 3M kiletehnoloogiast kasu saada, palun võtke ühendust