3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Akende kaitsmine

3M aknakiledega saab ära hoida pahatahtlikke tegusid ja kahjustusi.

Vägivaldne sissetung ja vargused

Akende kaitsmine

3M turvakiled aitavad tõrjuda murdvargusi lihtsalt seetõttu, et kile aitab hoida klaasi ees isegi pärast seda, kui akent on löödud raske asjaga. Vargal pole võimalust kiirelt tegutseda. Kilede rebenemiskindlus teeb väga raskeks klaasist läbimurdmise. Aknakile teeb sisenemise nii aeganõudvaks, et varas loobub eesmärgist ja otsib lihtsamat võimalust.

Rahvarahutused

Akende kaitsmine

Tänapäeval pole olemas riiki ja ühiskonda või ehitist, mis oleks täiesti kaitstud terrorismi ja rahutuste eest. Seepärast peavad majaomanikud ja haldajad teadvustama vastutust elanike ja varade eest, eriti suurte avalike, poliitiliste või spordiürituste ajal. Turvalisuse nõue on kindlasti esmatähtis. Kuigi kõrgendatud turvalisus ei kaitse hoonet rünnaku objektiks muutumise eest, vähendavad ennetusmeetmed nagu 3M turvakiled tagajärgede tõsidust ja kahjusid. Tsiviilrahutuste korral saab eelnevate kaitsemeetmetega, milleks on nt 3M turvakiled akendel, tõsta elanike ja varade kaitstust ja turvalisust.

Grafiti

Akende kaitsmine

3M turvakile võib paigaldada ka akna või peegli välisküljele, et kaitsta vandaalitsemise eest. Kui kurikael pritsib klaasile värvi, kraabib või isegi söövitab happega, siis saab kahjustada kile, mille võib kiiresti lihtsalt eemaldada ja saada hetkega puhas klaaspind. Selline kaitse on eriti tõhus rongides ja bussiootepaviljonidel, kus vandaalidel on tavaks tegutseda.

Plahvatused ja lööklaine

Akende kaitsmine

Nii ebameeldiv kui see ka pole, peame arvestama, et pommid ja plahvatusoht on praeguses maailmas väga reaalsed. Plahvatus muudab kaitseta akna lendavaks teravate kildude pilveks, mis vigastab inimesi rohkem, kui plahvatus ise. Purunenud aken laseb lööklaine hoonesse tekitates uusi riske. 3M klaasikaitsekiled on testitud mitmete plahvatustestidega vastavalt kehtivatele standarditele. Need suudavad taluda lööklaine jõudu ning aitavad kaitsta elusid.

Tegutsege kohe! Et 3M kiletehnoloogiast kasu saada, palun võtke ühendust