3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Valdkonnad

Valige lahendus, mida soovite saada, või probleem, mida tahate lahendada

Päikesekaitse

Päikesekaitse

Kasutades 3M aknakilesid saate säästa energiat, sest kiled aitavad vältida liigse soojusenergia kogunemist ruumides, ühtlasi loovad inimestele mugava sisekliima, vähendades eredat valgust, peegeldusi ja pleekumist.
Akende turvalisus

Akende turvalisus

Kasutage 3M turvakilesid, et kaitsta aknaid ja inimesi juhusliku lõhkumise või loodusõnnetuste puhul, mis võivad tekitada ohtlikke inimvigastusi klaasi purunemise korral
Akende kaitsmine

Akende kaitsmine

Kasutage 3M turvakilesid, et kaitsta hooneid, vara ja inimesi tahtlike sissetungide eest, olgu selleks röövid, murdvargused, rahvarahutused või plahvatused.