3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Garantiid

Kui te olete otsustanud, et soovite parimat, siis milleks enam edasi otsida?

3M pakub teile nii graafikamaterjalide valikut kui ka garantiide valikut, mis kindlustavad teile kõik, mida soovite. Kaasa arvatud hingerahu.

3M põhitoote garantii

Vajate head ja tugevat vundamenti? 3M põhitoote garantii annab teile selle koos kinnitusega, et saate hea ja vastupidava toote.

3M graafikamaterjalid

Kahju hüvitamine: krediit või defektsete materjalide asendamine

3M toimegarantii

Vajate midagi tugevamat? Vaadake 3M toimegarantiid, kui soovite, et teie meediavahend, printer ja tint töötaksid tõrgeteta optimeeritud jõudluse, garanteeritud vastupidavuse ja hea kleepuvuse ning paigaldusomadustega tootega. Saadaval paljudele 3M kiledele, mida trükitakse pidevalt vaienevas prineritevalikus originaaltootja tindiga.

3M on nii kindel, et meie graafikakiled ja kattelaminaadid vastavad teie kõrgetele kvaliteetstandarditele, et me garanteerime nende toimimise teie printeris ja teie tindiga. Meie tooted on disainitud ja projekteeritud algusest lõpuni töötama pidevalt ja töökindlalt suureformaadiliste digitrüki platvormidega. Seejärel testime me graafikakilesid kõige rangemate jõudlustestidega, et olla kindlad, et need töötavad kõigi soovitatud komponentidega. 3M kvaliteedile ja vastupidavusele võite kindel olla. Teil on meie garantii.

3M graafikamaterjalid ja kvalifitseeruvad tindid

Kahju hüvitamine: krediit või defektsete 3M graafikamaterjalide asendamine toodete garanteeritud kasutusea jooksul. Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust kohaliku 3M esindajaga.

3M™ MCS™ garantii

3M™ MCS™ garantii on esimene ja endiselt tugevaim valmisgraafika garantii selles tööstuses - tagab hingerahu nõudlikele kasutajatele, kes nõuavad optimaalset jõudlust graafika kogu ettenähtud kasutusaja jooksul.

3M graafikamaterjalid, 3M tindid ja 3M graafikakaitse heakskiidetud printeritega kasutamisel

Kahju hüvitamine: Kahju hüvitamine: krediit või kõigi graafika valmistamiseks kasutatud 3M toodete asendamine garanteeritud kasutusajal. Garantii kehtib ka tindiprobleemide korral nagu näiteks kujutise ulatuslik tuhmumine, kujutise mõranemine või pragunemine, kujutise mahakoorumine ja läike muutused. Teatud autopargi- ja sõidukigraafika garantii võib sisaldada töö(jõu) hüvitamist. Täpsema info saamiseks vaadake 3M MCS kasutusjuhendit või võtke ühendust kohaliku 3M esindajaga