3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Viimased uudised

Võtke meiega ühendust

3M™ Scotchprint® autokile seeria 1080

01.09.2011

Kõike muud kui tavaline.

Tutvu autokilede uue tasemega.

3M™ Scotchprint® autokilede seeria 1080 annab teie autole isikupära, mis eraldab nii teid kui teie autot hallist massist.

Süsinikkiu(carbon), harjatud metalli, mati ja läikega kilede erinevad värvitoonid.Vaadake kõiki viimistlusi või laadige alla meie tootekaart siin.

Silmapaistev

Eralduge massist kileseeria 1080 abil. Võite valida mitmete viimistluste, tekstuuride ja värvuste vahel, mis annavad teie autole ainulaadse pilkupüüdva välimuse.

Innovatiivne

3M on juhtija mitte järgija ning me oleme pühendunud sellele, et pakkuda teile kõige innovatiivsemaid auto isikupäraseks kohandamiseks mõeldud tooteid.

Usaldusväärne

Andke oma autole välimus, mis ütleb, et olete oma elu peremees. Usaldage selle loomine 3M-le, kes tagab teile kvaliteedi, töökindluse, teeninduse ja garantii.

Tagasi: